en
Напрямки діяльності   »  
Охорона праці

В ДП «Берегометське ЛМГ» згідно із ЗУ «Про охорону праці» організована і діє служба охорони праці. До складу служби входять: Провідний інженер з охорони праці Коротчук І.Г. та інженер з охорони праці Меленко Б.В.

Вся робота в ДП «Берегометське ЛМГ» по питаннях охорони праці проводиться згідно із ЗУ «Про охорону праці» та діючих на підприємстві нормативно-правових документів, положень, інструкцій а саме:
1. Положення «Про службу охорони праці».
2. Положення «Про систему управління охороною праці в ДП «Берегометське ЛМГ».
3. Положення «Про кабінет охорони праці».
4. Положення «Про навчання, інструктаж і перевірку знань працівників ДП «Берегометське ЛМГ» з питань охорони праці».
5. Положення «Про розробку інструкцій з охорони праці».
6. Положення «Про оперативний, адміністративно-громадський контроль з охорони праці».
7. Положення «Про комісію з питань охорони праці».
8. Положення «Про роботу уповноважених трудових колективів з питань охорони праці».
9. Положення «Про порядок забезпечення працівників спеціальним одягом, взуттям та іншими ЗІЗ».
10. «Про основні обов’язки, права і відповідальність керівників та фахівців ДП «Берегометське ЛМГ» в галузі охорони праці, пожежної та техногенної безпеки, безпеки дорожнього руху», та цілий ряд законів, положень, норм, правил, стандартів та інструкцій на всі види робіт та професій.

 

В 2019 році службою охорони праці проведена слідуюча робота:

 

1. Переглянуто та доповнено  інструкції з охорони праці, пожежної безпеки, техногенної безпеки, положення та технологічні карти. Всього інструкцій 119.

2. Виробничі підрозділи підприємства забезпечувалися періодичними виданнями з охорони праці і пожежної безпеки, багатьма нормативними та правовими документами, технічною літературою.

3. Проведено навчання робітників згідно розробленої та затвердженої програми по охороні праці, а також програми з протипожежної та техногенної безпеки, з лютого по травень місяці та в травні – червні проведено перевірку та атестацію знань.

4. Проведено навчання та перевірку знань електротехнічного персоналу, а також інженерно-технічних працівників відповідальних за електробезпеку у виробничих підрозділах підприємства за участю Держенергонагляду та Держгірпромнагляду по Чернівецькій області.

5. Додатково проведено позапланове навчання з питань ОП та ТБ з інженерно-технічними працівниками (лісничі лісництв).

6. В «Чернівецькому обласному навчально-курсовому комбінаті ЖКГ» пройшли навчання та склали іспит- 10 робітників та 21 інженерно-технічних робітників, також в УКРЦЕНТРКАДРЛІС м.Боярка – 10 чол. ІТП.

7. Протягом 2019 року службою ОП було проведено 45 перевірок стану ОП, ТБ, ПБ де було виявлено 270 порушеннь нормативно-правових актів з ОП. Притягнуто до дисциплінарної відповідальності (догани) 7 – посадових осіб та 9 працівників.

8. Проведено медичний огляд 107 осіб, які підлягають щорічним періодичним медичним оглядам.

9. Адміністрацією та службою охорони праці спільно з профспілковим комітетом було проведено 12 засідань оперативного, адміністративно-громадського контролю ІІІ рівня згідно із положенням.

10. Протягом року працівники підприємства забезпечувались згідно з нормами спеціальним одягом, взуттям, ЗІЗ, медикаментами а також кожний виробничий підрозділ був забезпечений первинними засобами пожежогасіння.

11. Згідно з ЗУ «Про охорону праці» статті 19, на протязі року на охорону праці було використано 1 млн. 878 тис.  грн., що становить 2,93% Фонду оплати праці за попередній рік, що складає 3477 грн на одного працюючого.

 

Запрошуємо до співпраці з питань охорони праці
Електронна пошта –
Bogdan_melenko@meta.ua

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
Сьогодні

  28 червня 2022 року календар історії відрахував 26 річницю Конституції України.
    Відзначаючи високоефективну роботу кращих працівників галузі, їх особистий внесок в охорону та відтворення лісових і мисливських багатств України, активну громадянську позицію, виконання робіт в умовах воєнного стану, проявлений героїзм у збереженні територіальної цілісності держави та з нагоди Дня Конституції України, Голова Державного агентства лісових ресурсів Ю.Болоховець нагородив чимало працівників лісової галузі

Всі новини