en
Напрямки діяльності   »  
Охорона праці

В ДП «Берегометське ЛМГ» згідно із ЗУ «Про охорону праці» організована і діє служба охорони праці.


Вся робота в ДП «Берегометське ЛМГ» по питаннях охорони праці проводиться згідно із ЗУ «Про охорону праці» та діючих на підприємстві нормативно-правових документів, положень, інструкцій а саме:

 1. Положення «Про службу охорони праці».
 2. Положення «Про систему управління охороною праці в ДП «Берегометське ЛМГ».
 3. Положення «Про кабінет охорони праці».
 4. Положення «Про навчання, інструктаж і перевірку знань працівників ДП «Берегометське ЛМГ» з питань охорони праці».
 5. Положення «Про розробку інструкцій з охорони праці».
 6. Положення «Про оперативний, адміністративно-громадський контроль з охорони праці».
 7. Положення «Про комісію з питань охорони праці».
 8. Положення «Про роботу уповноважених трудових колективів з питань охорони праці».
 9. Положення «Про порядок забезпечення працівників спеціальним одягом, взуттям та іншими ЗІЗ».
 10. «Про основні обов’язки, права і відповідальність керівників та фахівців ДП «Берегометське ЛМГ» в галузі охорони праці, пожежної та техногенної безпеки, безпеки дорожнього руху», та цілий ряд законів, положень, норм, правил, стандартів та інструкцій на всі види робіт та професій.

В 2014 році службою охорони праці проведена слідуюча робота:

 1. Переглянуто, доповнено та затверджено інструкції з охорони праці, пожежної безпеки, техногенної безпеки, положення та технологічні карти.
 2. Виробничі підрозділи підприємства забезпечувалися періодичними виданнями з охорони праці і пожежної безпеки, багатьма нормативними та правовими документами, технічною літературою.
 3. Проведено навчання робітників згідно розробленої та затвердженої програми по охороні праці, а також програми з протипожежної та техногенної безпеки, з лютого по травень місяці та в травні – червні проведено перевірку та атестацію знань.
 4. Проведено навчання та перевірку знань електротехнічного персоналу, а також інженерно-технічних працівників відповідальних за електробезпеку у виробничих підрозділах підприємства за участю Держенергонагляду та Держгірпромнагляду по Чернівецькій області.
 5. Додатково проведено позапланове навчання з питань ОП та ТБ з інженерно-технічними працівниками (лісничі лісництв).
 6. В «Чернівецькому обласному навчально-курсовому комбінаті ЖКГ» пройшли навчання та склали іспит- стропальники – 5 чол., кранівник - 1 чол., оператор котелень - 2 чол., також в УКРЦЕНТРКАДРЛІС м.Боярка – 4 чол. ІТП.
 7. В ДП «Берегометське ЛМГ» був проведений тиждень охорони праці з нагоди Всесвітнього дня охорони праці на тему «Безпека праці та захист під час використання хімічних речовин на виробництві», під час якого було проведено аналіз стану охорони праці на кожному робочому місці, бригаді, виробничому підрозділі та були визначені кращі трудові колективи, робочі місця та розроблені заходи щодо усунення виявлених недоліків.
 8. Протягом 2014 року службою ОП було проведено 48 перевірок стану ОП, ТБ, ПБ де було виявлено 225 порушеннь нормативно-правових актів з ОП. Притягнуто до дисциплінарної відповідальності (догани) 4 – посадових осіб та 6 працівників.
 9. Проведено медичний огляд 53 осіб, які підлягають щорічним періодичним медичним оглядам.
 10. Адміністрацією та службою охорони праці спільно з профспілковим комітетом було проведено 12 засідань оперативного, адміністративно-громадського контролю ІІІ рівня згідно із положенням.
 11. Протягом року працівники підприємства забезпечувались згідно з нормами спеціальним одягом, взуттям, ЗІЗ, медикаментами а також кожний виробничий підрозділ був забезпечений первинними засобами пожежогасіння.
 12. Згідно з ЗУ «Про охорону праці» статті 19, на протязі року на охорону праці було використано 486,6 т. грн., що становить 2,1% Фонду оплати праці за попередній рік.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
Вчора

       Протягом 4-7 серпня 2020 року Голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьович з робочою поїздкою відвідає лісогосподарські підприємства Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької та Закарпатської областей.
     «Цього тижня працюватиму в Карпатському регіоні. Робоча поїздка розпочнеться з Львівщини. Лісівники цієї області працюють найстабільніше. Звичайно, проблеми там теж є, але вони намагаються забезпечувати стабільність роботи. Огляну декілька підприємств.

Всі новини