en
Головна сторінка   »   Лісництва   »  
Вашківецьке

Вашківецьке лісництво
ДП "Берегометське лісомисливське господарство"

 

Лісничий – Дмитрюк Микола Дмитрович


Помічник лісничого – Боянчук Іван Вікторович (тел.: 6-32-46)

 

Вашківецьке лісництво, загальною площею 3643,1 га, входить до складу ДП “Берегометське ЛМГ” і розташоване в північно-східній його частині на території Вижницького та Кіцманського адміністративних районів.


Контора лісництва знаходиться в с.Карапчів Вижницького району Чернівецької області, на відстані 22 км від контори лісгоспу та 29 км від районного центру.


Територія лісництва розділена на 1 майстерську дільницю та 8 обходів.


Згідно лісорослинного районування територія лісництва відноситься до гірсько-лісової зони Українських Карпат.


Клімат району розташування лісництва характеризується елементами гірського і лісостепового, і є перехідним від помірно теплого до континентального.

  • Середньорічна температуру повітря +4,6°С, абсолютний максимум +34°С (3 серпня), абсолютний мінімум –32°С (2 лютого).
  • Середня кількість опадів на рік 979 мм на рік.
  • Тривалість вегетаційного періоду 180 днів.
  • Пізні весняні заморозки 18 травня. Перші осінні заморозки 14 вересня.
  • Середня дата замерзання рік 21 грудня.
  • Середня дата початку паводку 10 березня.
  • Товщина снігового покрову 24 см, час появи кінець листопада, час сходження в лісі – початок квітня.
  • Переважаючі вітри в основному північно-західних румбів.

 

З кліматичних факторів, що негативно впливають на ріст деревних порід слід відмітити ранні осінні та пізні весняні заморозки, максимальні зниження температури в зимовий період та сильні вітри.


В цілому клімат без різких температурних коливань, зимовий вегетаційний період, достатня вологість створюють сприятні умови для успішного зростання як листяних так і хвойних порід та успішного їх відновлення.


Загальна площа вкритих лісовою рослинністю ділянок становить 3344,4 га, загальний запас 893,16 тис.м³, середня зміна запасу 13,84 тис.м³, середній вік 65 років, середній бонітету 1а,9, середня повнота 0,72, середній запас 267 м³/га, середня зміна запасу 4,1 м³/га, поточна зміна запасу 4,1 м³/га, середній склад насаджень 6Бкл2Яцб1Дз1Гз.

 

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
24 вересня 2021

     Як ми уже повідомляли, з 1  жовтня по 30 листопада 2021 року Держлісагентство проводить громадську акцію «Створюємо ліси разом» в рамках виконання Програми Президента України «Зелена країна».
     За три роки в рамках цієї програми в Україні буде висаджено 1 млрд. дерев і збільшено площу лісів за 10 років на 1 млн. га. На Буковині заплановано висадити нові ліси на площі 224 га.

Всі новини