en
Електронний облік

Згідно наказу №109-ОСМ від 8.11.2012 року «Щодо заходів по впровадженню елементів єдиної державної системи електронного обліку деревини» на виконання протокольних доручень Голови Державного агентства лісових ресурсів України та у відповідності до наказу №159 від 27.05.2010 р. « Про активацію роботи щодо створення єдиної державної системи електронного обліку деревини» ДП Берегометське ЛМГ з 01.02.2013 року запроваджує електронний облік деревини, що має на меті істотно забезпечити:

  1. Своєчасне, якісне та достовірне відображення руху лісопродукції;
  2. Контроль за роботою матеріально-відповідальних осіб;
  3. Одержання даних про залишки лісопродукції;
  4. Контроль за зберігання і використання лісопродукції;
  5. Облік та контроль за оплатою відвантаженої лісопродукції;
  6. Вжиття заходів щодо попередження нестач, крадіжок і незаконного витрачення лісопродукції;
  7. Проведення планових і раптових інвентаризацій лісо-продукції на місцях зберігання для звірки фактичної наявності з даними обліку.

Протягом 2012-2013 років, за власні кошти підприємства, придбано необхідне обладнання: кишенькові персональні комп'ютери (КПК), програмне забезпечення, термо-принтери, бирки та молотки для кріплення бирок. На базі Славецького лісництва ДП «Берегометське ЛМГ» було проведено навчання із користувачами КПК по електронному обліку деревини.


Начальник виробничо-технічного відділу Наворинський С.Х. і провідний інженер з інформаційного обслуговування системи електронного обліку деревини Дарій Ю.Г. показали основні принципи роботи по користуванню КПК і веденню системи електронного обліку деревини.


Починаючи з 2013 року облік і відпуск лісопродукції проходить за допомогою сучасного електронного обладнання. Під час лісозаготівель вся деревина буде маркуватись бирками, що мають штрих-код. Завдяки внесенню інформації з бирки до КПК, по кожному сортименту буде фіксуватись об'єм, характеристика сортименту та ділянка, на якій деревина була заготовлена. Тепер дуже швидко і без зайвих паперів кожна колода отримує чіп із усіма параметрами, які внесені у КПК майстра лісу, що дасть можливість чітко простежити рух кожного сортименту, починаючи з лісосіки . Інформація легко зчитується та роздруковується. Така квитанція є супровідним документом відвантаженої продукції.


Завдяки (ЕОД) електронному обліку деревини забезпечується швидкість і зручність при лісозаготівлі.

                                                                           

 

 

Особливості відвантаження деревини

з допомогою КПК

на Верхньому складі  Чемернарського лісництва.

На фото майстер лісозаготівель

Корпан Степан Васильович 

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
24 вересня 2021

     Як ми уже повідомляли, з 1  жовтня по 30 листопада 2021 року Держлісагентство проводить громадську акцію «Створюємо ліси разом» в рамках виконання Програми Президента України «Зелена країна».
     За три роки в рамках цієї програми в Україні буде висаджено 1 млрд. дерев і збільшено площу лісів за 10 років на 1 млн. га. На Буковині заплановано висадити нові ліси на площі 224 га.

Всі новини