en
Головна сторінка   »  
Новини
Сьогодні
Тетянин день, день студента

  25 січня у всьому світі відзначають День Тетяни, яка є покровителькою всіх студентів. В честь свята такого подвійного щиро  вітаємо  усіх студентів і всіх Тетян.

Докладніше
22 січня 2022
22 січня – День Соборності України

   22 січня 1919 року було підписано Акт Злуки східних і західних земель України. Це була величезна історична перемога України, яка віками боролась за свою територіальну цілісність та суспільну єдність. Політична доля не судила Україні Незалежності у 20-х роках минулого століття, але день підписання Акту злуки між представниками Української Народної та Західно-Української Народної Республік назавжди залишиться для нас символом національної єдності, яке ми величаємо Днем Соборності та Свободи.

Докладніше
21 січня 2022
Співчуваємо…

   Колектив державного підприємства «Берегометське лісомисливське господарство» глибоко сумує з приводу непоправної втрати - смерті лісничого Буковинського лісництва Віктора Івановича Шарка.

Докладніше
20 січня 2022
Стартувала кампанія по декларуванню доходів

   З 1 січня 2022 року стартувала кампанія декларування доходів, одержаних протягом 2021 року. Субєкти декларування мають подати Е- декларацію до 1 квітня 2022 року.
     Повідомляємо, що відповідно до ст. ст. 45-521 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 № 1700-VII(із змінами та доповненнями)

Докладніше
20 січня 2022
СВЯТО ВОДОХРЕЩА

  Водохреще — останнє свято різдвяно-новорічного циклу, яке символізує єднання людських душ, народження нових надій. Щороку, очищуючись освяченою водою, ми ніби оновлюємося, залишаючи у минулому непорозуміння, суперечки, невдоволення і образи.

Докладніше
18 січня 2022
З Водохрещем!

     Шановні працівники лісового господарства!
     Прийміть найщиріші вітання зі світлим християнським святом – Хрещенням Господнім! Свято Водохреща – це джерело світлої радості, очищення душі, тіла та зміцнення віри.

Докладніше
17 січня 2022
Господар мисливських угідь

  Єгер - це спеціаліст-мисливець, який здійснює охорону мисливських угідь, доглядає тварин у заповідниках і мисливських господарствах, веде облік фауни та керує полюванням.
  В  числі досвідчених єгерів ДП «Берегометське ЛМГ» називають Михайла Порчука. І  по праву, адже майже 25 років свого трудового стажу віддав улюбленій професії, у яку він безмежно закоханий.

Докладніше
13 січня 2022
Зі Старим Новим Роком

   Шановні колеги-лісівники, а також ті, хто причетний до лісового господарства!
   Засіваємо вам вітання з Старим Новим Роком!
    Бажаємо позбутися всього старого та непотрібного і увійти у Новий рік з новими бажаннями, мріями, надіями та починаннями!

Докладніше
12 січня 2022
Незаконно зрубали дерева

  Днями лісовою охороною Драчинецького лісництва ДП «Берегометське ЛМГ» при огляді лісових масивів було виявлено незаконну рубку 71 дерева / порода акація, клен, берест, тополя/.

Докладніше
11 січня 2022
Уряд схвалив Державну стратегію управління лісами України до 2035 року

   Документ розроблений на виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України «Про виклики і загрози національній безпеці України в екологічній сфері та першочергові заходи щодо їх нейтралізації», введеного в дію Указом Президента України від 23.03.2021 № 111.

Докладніше
  1  | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 127 | наступна сторінка »
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
Сьогодні

  25 січня у всьому світі відзначають День Тетяни, яка є покровителькою всіх студентів. В честь свята такого подвійного щиро  вітаємо  усіх студентів і всіх Тетян.

Всі новини