en
Головна сторінка   »  
Новини
Сьогодні
Не забуваймо, вони чекають

   Наближається велике свято Воскресіння Господнього. Ми всі з нетерпінням чекаємо на нього і святкуватимемо у родинному колі. Однак, є люди похилого віку, які не мають рідних. Саме їм так хочеться подарувати Великодню радість та потішити невеличкими подарунками.

Докладніше
Вчора
Вітаємо ювілярку

    Чудового квітневого дня доля виставила дві п’ятірки за сумлінну працю, щедрість і доброту бригадиру лісокультурниць Долішньо - Шепітського лісництва Галині Танасійчук. Не один десяток літ вона спільно з подругами садить нові лісові культури, проводить догляд за ними та домагається високої їхньої приживлюваності.

Докладніше
23 квітня 2019
Шуміть ліси…

   Щовесни на підприємстві активно проходить Всеукраїнська акція « Майбутнє лісу у твоїх руках». Наші лісівники активно створюють нові ліси, а також проводять роботи з лісовідновлення та лісорозведення. І ось отримано остаточні підсумки такої кампанії: посадку лісу здійснено на площі 11,9 га, доповнення лісових культур - 17 га,  введення недостаючих порід – 43 га.

Докладніше
22 квітня 2019
І садять, і доглядають

     Чудова весняна пора для працівників лісового господарства є досить клопіткою, адже необхідно в стислі агротехнічні строки вчасно  і якісно заліснити усі заплановані лісові ділянки. Вони добре розуміють, що покликання лісівників не лише рубати ліс, але й його висаджувати.

Докладніше
19 квітня 2019
ПРИЗЕРИ СПАРТАКІАДИ

     Ніхто не може заперечити істини щодо необхідності заняття фізкультурою та спортом. Адже саме спорт слугує великою об’єднуючою силою. Спорт здружує людей, виховує силу волі і прагнення до перемоги.  Адже це ті якості, які визначають людину, стимулюють її до кращих звершень, а головне – честі і відданості.

Докладніше
16 квітня 2019
Весняні гриби

  В карпатських лісах на проталинах та галявинах з’явилися делікатесні весняні гриби. Слід зазначити, що ці види грибів, які можна збирати в ранній весняний період, нечисленні, і саме тому потрібно знати, які можна використовувати, а які здатні викликати сильні отруєння. Наші лісівники наголошують на тому, що, подорожуючи весняним лісом, можна натрапити на зморшки їстівні – невеликі гриби з п’яти сантиметровими шапочками жовто –бурого кольору з приємним запахом.

Докладніше
16 квітня 2019
Прибираємо територію

   У сумлінних працівників нашої будівельної дільниці роботи вистачає. Вони звикли до того, що повинні створювати красу і затишок для лісівників. А з настанням теплих весняних днів розпочалися роботи по прибиранню виробничих територій, тим більше, що за зиму набралося чимало опалого листя  та гілочок дерев.

Докладніше
15 квітня 2019
ТУРИСТИЧНИЙ ЯРМАРОК – 2019

      13 квітня відбувся Традиційний туристичний Буковинський ярмарок в рамках відкриття туристичного літнього сезону-2019. Чотирнадцять років поспіль проводиться цей захід. І в цьогорічному ярмарку взяли участь суб’єкти господарювання, які здійснюють свою діяльність в галузі туризму, представники готельного та ресторанного бізнесу, власники зелених садиб, туристичних комплексів, гості зі Львова, Івано-Франківська, Закарпаття, Тернопільщини та Хмельниччини.

Докладніше
15 квітня 2019
До Всесвітнього дня охорони праці

 На підприємстві триває місячник охорони праці з нагоди Всесвітнього дня ОП. Як і кожного року він відзначається 28 квітня, а нинішнього проходить під гаслом « Охорона праці на роботі майбутнього». Одним із основних завдань його проведення є виявлення та усунення недоліків, які могли б негативно вплинути на безпечне виконання робіт або призвести до виробничого травматизму, а також посилення контролю за якістю проведення лісозаготівельних та інших робіт.

Докладніше
10 квітня 2019
Пожежонебезпечний період

  На території  нашого лісомисливсгопу  проводяться роботи до підготовці до пожежонебезпечного періоду. Лісівники добре розуміють, що одним  з головних їх завдань є охорона   лісових насаджень від пожеж. І тут неабияк сумлінно повинна працювати лісова охорона, а також працівники лісової пожежної станції. Приємно зазначити, що  впродовж багатьох років не було загорань у наших  лісових масивах, а це неабияка заслуга відповідних працівників, широка та ефективна  роз’яснювальна робота серед населення, навчання пожежників, повне комплектування пожежної станції усім необхідним для ліквідації загорань.

Докладніше
  1  | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 67 | наступна сторінка »
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
Сьогодні

   Наближається велике свято Воскресіння Господнього. Ми всі з нетерпінням чекаємо на нього і святкуватимемо у родинному колі. Однак, є люди похилого віку, які не мають рідних. Саме їм так хочеться подарувати Великодню радість та потішити невеличкими подарунками.

Всі новини