en
Головна сторінка   »  
Новини
03 квітня 2020
Сезон тиші

     З 1 квітня 2020 року  настав «сезон тиші» у лісах. 
    У весняно-літній період для більшості диких звірів настає сезон парування і народження потомства. Це один з найвідповідальніших періодів у життєдіяльності тварин, що потребує додаткових життєвих ресурсів і значних витрат енергії й сил звіра.

Докладніше
02 квітня 2020
Режим надзвичайної ситуації

    Наказом Державного агентства лісових ресурсів України від 30.03.2020 №106 з урахуванням поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, висновків Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо визнання розповсюдження COVID-19 у країнах світу пандемією, з метою ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, для підсистеми охорони і захисту лісів єдиної державної системи цивільного захисту установлено режим надзвичайної ситуації до 24 квітня 2020 року.

Докладніше
01 квітня 2020
Не спалюйте суху траву

   З настанням весни  розпочинається небезпечний період у лісових масивах – підпали сухої трави чи очерету на болотах, що розташовуються поряд. Спалювання сухих рослинних залишків стало для наших громадян настільки звичним, що практично не звертається увага на те, якої шкоди ці дії завдають довкіллю, життю та здоров’ю людей.

Докладніше
01 квітня 2020
Весна ж бо, весна!

Весни нам - у душу,
підсніжників - в вазу!
Женімо від себе коронозаразу,
Позбудьмося смутку, депресії, злоби,
Не дай Бог нікому важкої хвороби...

Докладніше
27 березня 2020
Лісова галузь адаптувалася до роботи в умовах карантину

   ЗІ СЛІВ ГОЛОВИ ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ АНДРІЯ ЗАБЛОЦЬКОГО. -“Хочу повідомити, що лісова галузь адаптувалася до роботи в умовах карантину.

Докладніше
20 березня 2020
Дотримуйтесь усіх вимог

   До уваги громадян, інформуємо, що у зв’язку із запровадженим режимом роботи на нашому підприємстві  обмежено  проведення особистого прийому громадян та скасовано  масові заходи. Саме   задля збереження здоров’я працівників підтримуються заходи із карантину та дотримуються рекомендації Уряду.

Докладніше
18 березня 2020
Для людей праці

  Днями приємна подія відбулася у колективі Вашківецького лісництва: там урочисто було освячено новозбудований обігрівальний будиночок для лісорубів та капітально відремонтований трелювальний трактор.

Докладніше
18 березня 2020
Семінар по охороні праці

       Днями у бізнес –центрі туристичного комплексу «Мигово» відбувся дводенний семінар – тренінг  з керівниками підвідомчих лісогосподарських підприємств «Основи та практика керування ризиками небезпек, формування ризикоорієнтованого мислення працівників- підрядників у лісовій галузі. В ньому взяли активну участь і представники нашого підприємства директор Руслан Максимчук, провідний інженер з охорони праці Іван Коротчук та інженер з охорони праці Богдан Меленко.

Докладніше
17 березня 2020
Як знизити ризик інфікування

  У зв”язку із загрозою поширення коронавірусу COVID19 на підприємстві видано розпорядження щодо проведення інструктажу, тому на черговій   нараді провідний інженер з охорони праці Іван Коротчук провів такий позаплановий інструктаж та довів інформацію до всіх працівників  щодо загрози зараження короновірусом. Своїми рекомендаціями поділився і ветлікар Іван Паламарюк.

Докладніше
17 березня 2020
Є позитивні напрацювання

  Днями згідно наказу Державного агентства лісових ресурсів головним спеціалістом відділу використання лісових ресурсів Держлісагентства А.Мусійовським в присутності головного спеціаліста сектору технічної політики та використання лісових ресурсів Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства А.Головатого та посадових осіб нашого підприємства проведено перевірку стану охорони праці .

Докладніше
  1  | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 87 | наступна сторінка »
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
03 квітня 2020

     З 1 квітня 2020 року  настав «сезон тиші» у лісах. 
    У весняно-літній період для більшості диких звірів настає сезон парування і народження потомства. Це один з найвідповідальніших періодів у життєдіяльності тварин, що потребує додаткових життєвих ресурсів і значних витрат енергії й сил звіра.

Всі новини