en
Головна сторінка   »  
Новини
Вчора
Будьте відповідальними

    Як вже повідомлялося раніше, нашим  лісомисливгоспом розпочато реалізацію новорічних дерев. При цьому лісівники вже вкотре наголошують на тому, щоб   покупці звертали увагу на спеціальне маркування – самоклейними етикетками або пластмасовими бирками-стяжками. Саме вони свідчать про те, що дане деревце заготовлено легально.

Докладніше
05 грудня 2019
З Днем Збройних Сил України!

      Шановні співвітчизники!
      Щиро вітаємо вас з  загальним професійним святом усіх українських  військовослужбовців – Днем Збройних  Сил України.
      6 грудня 1991 року Верховна Рада України прийняла Закони "Про оборону України.  Рівно через два роки - 6 грудня 1993 року - ВРУ заснувала дату для проведення Дня Збройних Сил України. Вона була приурочена до дня прийняття закону "Про Збройні Сили України". Тому саме цей день увійшов  в історію сучасної Української держави як професійне свято української армії.

Докладніше
04 грудня 2019
Патрулювання у мисливських угіддях

   Працівниками державної лісової охорони та єгерської служби нашого підприємства протягом 2019 року проводились рейди – перевірки дотримання правил полювання. За цей час було складено протоколи на браконьєрів та порушників правил полювання в кількості 6 шт. А всього було проведено 15 рейдів.

Докладніше
02 грудня 2019
Яке то свято без ялинки

  Ми навіть не уявляємо собі новорічні свята без лісової красуні – ялинки. Саме тому кожен з нас спішить, щоб придати її та наповнити оселю пахучим хвойним запахом. Якщо влітку надихатись вдосталь його можна у лісі, то взимку не кожен може вибратись на природу. Саме тому, щоб порадувати людей та принести затишок у кожну домівку,  наші лісівники виростили чимало лісових красунь.

Докладніше
01 грудня 2019
Від шишок до новорічного дерева

 На нашому підприємстві щорічно напередодні Новорічно - Різдвяних свят проводять заготівлю та реалізацію новорічних ялинок. Загальновідомо, що для того, аби отримати таке деревце, необхідно спочатку заготовити лісове насіння, висіяти його, дочекатися сіянців, які потім слід висадити у відкритий грунт, далі потрібний за ними належний догляд і аж через 5 – 8 років виростуть справжні лісові красуні.

Докладніше
26 листопада 2019
Відремонтована лісова дорога

     Хороша лісова дорога – це запорука оперативності у лісогосподарській діяльності. Завдяки “лісовим артеріям” підвищується продуктивність техніки і роботи лісгоспу в цілому. Відремонтовані дороги створюють зручні умови для швидкого реагування у випадках пожеж та незаконних рубок. Окрім лісогосподарського, зазвичай відновлені дороги мають ще й соціальне значення, адже сполучають місцеві села або ж скорочують шлях між ними.

Докладніше
25 листопада 2019
УПОВНОВАЖЕНИЙ З АНТИКОРУПЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

       Посада уповноваженого з антикорупційної діяльності для лісогосподарських підприємств хоч і нова, але затребувана умовами сьогодення. Спеціаліст даного напрямку має протидіяти корупції на підприємстві. Для цього він розробляє та проводить спеціальні заходи та контролює їх виконання.  Конфлікт інтересів, заповнення декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, облік працівників, притягнених до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень, службові розслідування і перевірки – усе це входить до компетенції уповноваженого.

Докладніше
22 листопада 2019
ЯЛИНКОВА КАМПАНІЯ

    Заготівля новорічних ялинок без шкоди для навколишнього середовища
    Державні лісогосподарські підприємства розпочали реалізацію новорічних ялинок, які заготовляються на спеціальних плантаціях або під час проведення рубок формування і оздоровлення лісів. Такі методи мінімізують шкоду для навколишнього середовища.

Докладніше
21 листопада 2019
З Днем гідності і свободи

   21 листопада ми разом з усією країною відзначаємо день Гідності та Свободи. В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі.

Докладніше
20 листопада 2019
Це наш перспективний напрямок

        На нашому підприємстві активно розвивається  деревообробний напрям, бо саме мораторій на експорт лісу – кругляка стимулює підприємство розвивати деревообробну галузь.
      Маючи сировину і враховуючи попит ринку на продукцію переробки, підприємство придбало  верстат ВК- 40 ПП «Імпекс» / Україна/ для повздовжньої обрізки необізних пиломатеріалів який  уже  введено в експлуатацію  в лісопильно- деревообробному цеху  і працювати на якому доручили кращим верстатникам.

Докладніше
  1  | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 80 | наступна сторінка »
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
Вчора

    Як вже повідомлялося раніше, нашим  лісомисливгоспом розпочато реалізацію новорічних дерев. При цьому лісівники вже вкотре наголошують на тому, щоб   покупці звертали увагу на спеціальне маркування – самоклейними етикетками або пластмасовими бирками-стяжками. Саме вони свідчать про те, що дане деревце заготовлено легально.

Всі новини