en
Головна сторінка   »  
Новини
Вчора
У лісівників – гаряча пора

   Сьогодні, 10 квітня 2021 року, працівники ДП «Берегометське ЛМГ» спільно з учасниками Акції в рамках глобального екологічного проекту «Озеленення планети» взяли участь у посадці  лісових культур у Мигівському лісництв урочище Пантин, кв.8.

Докладніше
09 квітня 2021
Новий міст замість старого

   У ДП «Берегометське ЛМГ»  щорічно проводяться роботи по покращанню інфраструктури та розширенню мережі лісових доріг господарського призначення. Лісівники стараються  підтримувати у належному стані мости, водоперепустки, дамби та кашиці.

Докладніше
08 квітня 2021
Озеленення планети

   Працівники ДП «Берегометське ЛМГ» планують взяти найактивнішу участь  в Акції «Озеленення планети» / у співпраці з благодійним фондом «Озеленення України»/. Захід буде проводитись 10 квітня 2021 року під гаслом  «Давайте разом відновлювати екосистему планети та об’єднувати людей землі!». У рамках заходу планується посадити за добу 1 млн. дерев у 100 країнах світу.

Докладніше
06 квітня 2021
Відремонтували трелювальний трактор

       Лісівники Чемернарського лісництва ДП «Берегометське ЛМГ» за сприяння адміністрації підприємства подарували друге життя старому трелювальному трактору ЛКТ- 81 / TUPBO/ 1998 року випуску. Двадцять два роки поспіль трактор був задіяний на лісогосподарських роботах – трелюванні деревини та вже давно відпрацював свій моторесурс.

Докладніше
06 квітня 2021
Це – перші посмішки весни

    Після довготривалої зими так хочеться помилуватися першими весняними квітами, серед яких вражають своєю красою первоцвіти. Прогулянка до лісу ранньою весною тішить кожного, а  руки так і тягнуться до квітів, але не поспішайте рвати це чудо!
   З метою збереження ранньоквітучих видів рослин кожного року  проводиться екологічна акція “Первоцвіт”. Завдання природоохоронної акції – привернути увагу громадськості до проблеми охорони ранньоквітучих лісових рослин та спрямувати їх зусилля на практичні дії щодо  захисту первоцвітів.

Докладніше
05 квітня 2021
У лісі – сезон тиші

    З 1 квітня по 15 червня 2021 року в Україні проводиться природоохоронна кампанія, яка має законодавчу основу – сезон тиші. Це природоохоронний захід, що запроваджений на законодавчому рівні відповідно до статті 39 «Про тваринний світ» у період масового розмноження диких тварин з метою охорони середовища їх існування, умов розмноження та шляхів міграції. Протягом цього періоду забороняється проведення заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою. Саме тому лісівники ДП « Берегометське ЛМГ» нагадують, що в цей період  забороняється стріляти, проводити вибухові роботи, феєрверки, здійснювати   санітарні рубки лісу, проводити  ралі та інші змагання, де використовуються авто.

Докладніше
02 квітня 2021
Звітують профспілки

    На ДП «Берегометське ЛМГ» взаєморозуміння та всебічна підтримка адміністрації, активна робота профспілки сприяють покращенню морального клімату в колективі, дають можливість своєчасно вирішувати проблемні питання і забезпечувати виконання планових завдань. Як результат такої злагодженої роботи, порозуміння між трудовим колективом та адміністрацію лісомисливгоспу є успішне виконання колективного договору за 2020 рік, обговорення якого відбулося днями на звітно-виборній профспілковій конференції. В її роботі взяли участь заступник начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Ігор Чебан, голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства Володимир Барабах, заступник голови Вижницької РДА Микола Федорощак, голова Вижницької районної Ради Михайло Андрюк.

Докладніше
02 квітня 2021
Підготовка до пожежонебезпечного періоду

   Лісівники ДП «Берегометське ЛМГ» нагадують , що з приходом весняного тепла у лісах настає пожежонебезпечний період. Посилення протипожежних заходів є одним із найважливіших завдань, які сьогодні вирішуються нашими працівниками.

Докладніше
01 квітня 2021
Шпаківні для птахів

       Акція по розвішуванні   шпаківень  у перший день  весни  стала традиційною для лісівників ДП «Берегометське ЛМГ». Птахи – невід’ємна частина природного середовища, справжня окраса навколишнього світу. Крім цього добре відомо, що майже третина родин птахів переважно комахоїдні – природні вороги шкідників лісу, які знищують  шкідливих комах та личинок. . За підрахунками вчених орнітологів ластівка за літо з’їдає близько мільйона шкідливих комах, кожний грак за день знищує до 400 шкідників. Зозуля може з’їсти за годину до сотні волохатих гусениць, яких не їдять інші птахи. Відомо, що сова знищує не менше тисячі гризунів щороку.

Докладніше
30 березня 2021
Дрова у лісі

      При розмові з  громадянами  неодноразово виникає питання чи можна самовільно заготовляти сухі та повалені дерева у лісі. Відповідаючи на нього, головний лісничий ДП «Берегометське ЛМГ» Іван Акришора повідомляює, що відповідно до Лісового Кодексу України ( ст. 19, п. 2) виключне право на заготівлю деревини належить постійним лісокористувачам.

Докладніше
  1  | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 109 | наступна сторінка »
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
Вчора

   Сьогодні, 10 квітня 2021 року, працівники ДП «Берегометське ЛМГ» спільно з учасниками Акції в рамках глобального екологічного проекту «Озеленення планети» взяли участь у посадці  лісових культур у Мигівському лісництв урочище Пантин, кв.8.

Всі новини