en
Головна сторінка   »  
Новини
15 лютого 2019
Афган – біль українського народу

   15 лютого в Україні вшановують пам'ять тих, хто не повернувся додому і чиї долі обпалила афганська війна. 30 років тому були виведені радянські війська з Афганістану. Найважчими підсумками афганської війни стали загибель наших солдат і офіцерів, скалічені долі молодих людей, гіркота споминів про нелегкі бої, втрати та рани бойових побратимів.

Докладніше
14 лютого 2019
Вітаємо з Днем комп’ютерника!

    Професія комп’ютерника на сьогодні є однією з найпоширеніших у світі. Та мало хто знає, що саме 14 лютого, у День всіх закоханих. відзначають це професійне свято.

Докладніше
13 лютого 2019
Розширена виїзна колегія

   12 лютого 2019 року на базі нашого ДП «Берегометське ЛМГ» відбулося виїзне засідання колегії Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства, в ході якого йшлося про підсумки фінансово-господарської діяльності державних лісогосподарських підприємств області за 2018 рік.

Докладніше
08 лютого 2019
Молодий, та беручкий до роботи

     Чимало добрих справ на рахунку колективу лісопильно - деревообробного цеху. Останніми роками тут значно оновлено виробничі потужності, що дало змогу випускати якісну продукцію, яка користується попитом у споживачів. До прикладу, за 2018 рік трудівники цеху розпиляли понад 27 тисяч кубометрів деревини, випустивши 18,5 тисяч кубометрів  пиломатеріалів хвойних та букових порід.

Докладніше
07 лютого 2019
Ремонтуємо лісові дороги

    В нашому трудовому колективі одним з важливих питань повсякденної діяльності є поліпшення лісової інфраструктури, тому ми не лише облаштовуємо рекреаційні пункти, а  й щороку відновлюємо та ремонтуємо лісові дороги.

Докладніше
06 лютого 2019
Навчання з пожежної безпеки

   6-го лютого на базі Державного підприємства «Берегометське лісомисливське господарство» відбулися тактико-спеціальні навчання пожежно-рятувальних підрозділів Вижницького району Управління державної служби з надзвичайних ситуацій у Черівецькій області. Саме з метою підвищення кваліфікаційних здібностей особового складу пожежно-рятувальних підрозділів, підтримання постійної готовності та відпрацювання навичок з гасіння пожеж в екологічних системах, проводились такі навчання.

Докладніше
05 лютого 2019
Цінна зимова деревина

  Наші лісівники сумлінно виконують свої виробничі завдання за будь - якої погоди, навіть у сильні морози та заметілі. Цьогорічна зима видалася досить затяжною,  сніжною та морозною, а це ускладнило роботу лісового господарства. Тож перш, ніж приступити до заготівлі деревини, доводиться розчищати лісові дороги. А ще слід бути дуже обережним, бо з кожним новим снігопадом  збільшується кількість зламаних, нахилених та завислих дерев.  Та трудівники добре знають свої обов’язки і , передусім, це дотримання правил техніки безпеки та охорони праці.

Докладніше
04 лютого 2019
Обговорюємо виконання колективного договору

       На нашому підприємстві триває колдоговірна кампанія. Трудівники цехів та виробничих підрозділів висловлюються щодо стану виконання умов колективного договору за 2018 рік та вносять свої пропозиції щодо прийняття нового  колдоговору на 2019 рік.

Докладніше
31 січня 2019
Є життя у зимовому лісі

  Який чудовий ліс зимової пори, коли всі дерева вкриті сніговим мереживом, а вершини засніжених чарівних ялинок прикрашені чудовими гірляндами із шишок. То тільки на перший погляд здається, що зимовий ліс спить довгим і глибоким сном. Придивіться, і ви побачите, як під сніговим покривалом  жевріє повсякденне життя: на лісових галявинах видно стежки – доріжки зі слідів диких тварин.

Докладніше
28 січня 2019
Свої завдання вони виконали

    В минулому році в лісомисливгоспі були успішно виконані доведені завдання лісокультурного виробництва. Так,  на 245.3га земель державного лісового фонду проведено відтворення лісів. Зокрема: посадку і посів здійснено на площі  20.4га, а на 224.9 га забезпечено природне поновлення.

Докладніше
  1  | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 63 | наступна сторінка »
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
15 лютого 2019

   15 лютого в Україні вшановують пам'ять тих, хто не повернувся додому і чиї долі обпалила афганська війна. 30 років тому були виведені радянські війська з Афганістану. Найважчими підсумками афганської війни стали загибель наших солдат і офіцерів, скалічені долі молодих людей, гіркота споминів про нелегкі бої, втрати та рани бойових побратимів.

Всі новини