en
Головна сторінка   »  
Новини
Сьогодні
Остерігайтеся кліщів!

     З настанням літа активізується життєдіяльність кліщів.  Важливо знати, що кліщі концентруються на лісових доріжках і стежках, порослих по узбіччях травою. Тут їх у багато разів більше, ніж в навколишньому лісі. Кліщ чіпляється і до декількох годин може повзати по людині або тварині, шукаючи місце для укусу.

Докладніше
Вчора
Буковинці були на висоті

    22 червня в Хмельницькому за підтримки міської ради та міського голови Олександра Симчишина, Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства відбулися міжнародні змагання  вальників лісу «Кубок STIHL 2019». У них взяли участь 29 команд зі всіх регіонів нашої держави та  команди з Польщі, Білорусі, Угорщини і Румунії.

Докладніше
19 червня 2019
Переробляємо деревину

     На нашому підприємстві активно займаються розвитком власної деревообробної галузі, зокрема з місяця в місяць нарощує свої виробничі потужності наш лісопильно -деревообробний цех. Випускаючи якісну продукцію, ми тим самим маємо змогу більш ефективно використовувати деревину, на яку існує низький попит у покупців. Переробляють її на пиломатеріали, на які є споживач і тим самим  підприємство може заробити додаткові кошти та розширити ринок збуту

Докладніше
18 червня 2019
Гаряча пора

 У наших лісівників зараз – гаряча пора - проведення догляду за лісовими культурами, розсадниками та  декоративними шкілками. Саме молоді лісові насадження до  5 років вимагають особливої уваги, бо  щоб вони прижилися, дали добрий приріст, необхідно по  3 – 4 рази за літо забирати небажану рослинність, яка заважає маленьким  деревцям вижити у лісовому середовищі.

Докладніше
18 червня 2019
Наша лісорозсадницька справа

   На підприємстві належну увагу приділяють питанню збільшення обсягів вирощування посадкового матеріалу, бо добре розуміють, що належне ведення лісонасіннєвої справи є  передумовою створення високопродуктивних, якісних та стійких лісонасаджень.

Докладніше
14 червня 2019
Зміни у законодавстві: збільшено штрафи та кримінальну відповідальність

    З 19.05.2019 р. набрав чинність Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження українських лісів» (№ 2708-VІІІ від 25.04.2019), яким внесені зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України.

Докладніше
14 червня 2019
Коли закінчиться війна

             Справді,  вже хочеться, щоб закінчилася війна на Сході України і наші кращі молоді воїни будуть корисні в мирній державі. А поки гинуть герої…. Родини втрачають своїх синів, чоловіків, батьків, братів, друзів…. Жаль переповнює серця і душі… І водночас радість за тих, хто повертається живим з того пекла.

Докладніше
12 червня 2019
Високий клас пожежної небезпеки

    У  карпатських   лісах  утримується висока  та надзвичайно висока пожежна небезпека. Спекотна і суха погода створює передумови для виникнення лісових пожеж, тому наші  лісівники закликають людей утриматись від відвідування лісових масивів, а також від використання відкритого вогню в лісах та на прилеглих територіях.

Докладніше
11 червня 2019
Дотримуватись строків полювання

      Відповідно до ст. 19 Закону України «Про мисливське господарство та полювання» повідомляємо,  що наказом по підприємству встановлено такі строки індивідуального полювання на диких копитних тварин:
- на самців козулі з 8 червня по 31 грудня 2019 року включно;
- на самців кабана та його молодняк, здатний до самостійного існування, з 3 серпня 2019 року по 31 січня 2020 року;
- на самців оленя благородного та його молодняк, зданий до самостійного існування, з 7 вересня 2019 року по 31 січня 2020 року включно;
- на  самок оленя благородного, кабана, козулі та його молодняк, здатний до самостійного існування, з 7 вересня 2019 року  по 31 грудня 2019 року включно.

Докладніше
10 червня 2019
Охорона праці – під контролем

    Як ми уже повідомляли, протягом 3 місяців на нашому підприємстві проходили навчання з охорони та безпеки праці. Вони є регулярними, адже робота у лісовому господарстві  досить важка та відповідальна. Особливо це стосується тих ділянок роботи з підвищеною небезпекою, на  яких люди  працюють  з  небезпечними механізмами. Саме тому й питанням організації безпечної праці приділяють особливу увагу адміністрація та профспілковий комітет.

Докладніше
  1  | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 71 | наступна сторінка »
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
Сьогодні

     З настанням літа активізується життєдіяльність кліщів.  Важливо знати, що кліщі концентруються на лісових доріжках і стежках, порослих по узбіччях травою. Тут їх у багато разів більше, ніж в навколишньому лісі. Кліщ чіпляється і до декількох годин може повзати по людині або тварині, шукаючи місце для укусу.

Всі новини