en
Лісова сертифікація   »  
Сертифікація

   З метою приведення лісового господарства ДП "Берегометське ЛМГ" у відповідність до міжнародних стандартів, вдосконалення існуючої системи управління лісовим господарством, створення кращих можливостей для продажу лісової продукції, за ініціативи лісомисливгоспу, незалежною аудиторською компанією було проведено основний аудит сертифікаціі лісів, оцінку відповідності ведення лісового господарства в лісах підприємства критеріям та принципам лісової сертифікації.

 

   На даний час ДП "Берегометське ЛМГ" отримано сертифікат відповідності критеріям та принципам лісової сертифікації.


   Сертифікація (вручення свідоцтва) – це незалежна оцінка діяльності організації за погодженими міжнародними стандартами. Вимоги стандарту лісової сертифікації стосуються екологічного, соціального та економічного впливів лісового контролю. Відповідність вимогам оцінюється сертифікаційними органами.


   „Принципи та критерії лісової сертифікації” застосовуються відповідно до національних і міжнародних законодавчих та нормативних актів. Вимоги стандартів лісової сертифікації покликані не відмінювати, а скоріше доповнювати правила та ініціативи з ведення лісового господарства, забезпечивши відповідальне лісокористування в усьому світі.


Завдання лісової сертифікації (вимоги лісової сертифікації включають ведення просвітницької діяльності, спрямованої на усвідомлення громадськістю важливості):

  • удосконалення ведення лісового господарства;
  • включення усіх витрат, пов’язаних з ведення лісового господарства, у ціну лісової продукції.
  • сприяння найбільш повному й ефективному використанню лісових ресурсів;
  • зниження збитків і втрат;
  • недопущення надмірного лісокористування.


Переваги лісової сертифікації (серед переваг, які ми отримаємо від сертифікації є):

  • незалежна гарантія для клієнтів-покупців, посередників та інвесторів щодо контролю за якістю лісової продукції;
  • вихід на ринки держав, які використовують виключно деревну продукцію з сертифікованих лісів;
  • демонстрація запровадження найкращої практики в управлінні лісовим господарством.


   Під час проведення аудиту ведення лісового господарства, як основного, так і наглядових буде підтверджено, що існуюча система управління лісомисливгоспі в цілому забезпечить хороше збереження, використання та відтворення лісових ресурсів.

 

 

Хімічні препарати, заборонені стандартами та вимогами лісової сертифікації , при веденні лісогосподарської діяльності ДП "Берегометське ЛМГ" не використовуються.

 

 

Ентомологічий заказник місцевого значення

"Чарівне крильце" 

 

Ботанічна пям'ятка природи місцевого значення

"Ділянка барвінку малого" 

 

Ботанічна пям'ятка природи місцевого значення

"Кошман"

 

Ботанічна пям'ятка природи місцевого значення

"Лісничка"

 

Заповідне урочище місцевого значення

"Чемернарське"

 

Геологічна пям'ятка природи місцевого значення

"Лекечінські скелі"

 

Геологічна пям'ятка природи місцевого значення

"Лопушнянські водограї"

 

Геологічна пям'ятка природи місцевого значення

Скелі "Кінашки"

 

Геологічна пям'ятка природи місцевого значення

"Чемернарський гук"

 

Геологічна пям'ятка природи місцевого значення

"Чемернарський нижній гук"

 

Геологічна пям'ятка природи місцевого значення

"Сіретські скелі"

 

 

 

Рідкісні та зникаючі види рослин, що зустрічаються в держлісфонді ДП "Берегометське ЛМГ"

 

Зустрічається у Буковинському, Карапчівському, Іспаському, Зруб-Комарівському, Банилівському, Красноїльському, Вашківецькому, Славецькому, Берегометському лісництвах.

 

Зустрічається у Берегометському, Мигівському, Лопушнянському лісництвах.

 

Зустрічається у Мигівському, Лопушнянському, Фальківському лісництвах.

 

Зустрічається у Лопушнянському, Чемернарському, Долішньошепітському лісництвах.

 

Зустрічається у Берегометському лісництві.

 

Зустрічається у Буковинському, Жадівському, Мигівському, Лопушнянському, Чемернарському, Гірсько-Кутському, Фальківському, Долішньошепітському лісництвах.

 

Зустрічається у Буковинському, Сторожинецькому, Славецькому та Берегометському лісництвах.

 

Зустрічається у Буковинському, Іспаське, Вашківецькому, Берегометському, Мигівському, Лопушнянському, Долішньошепітському лісництвах.

 

Зустрічається у Буковинському, Станівецькому, Драчинецькому, Сторожинецькому, Жадівському, Зруб-Комарівському, Красноїльському, Вашківецькому, Славецькому, Мигівському, Лопушнянському, Чемернарському, Гірсько-Кутському, Фальківському, Долішньошепітському лісництвах.

Зустрічається у Сторожинецькому лісництві.

 

 

 

 

Рідкісні та зникаючі види тварин та птахів, що зустрічаються в держлісфонді ДП "Берегометське ЛМГ"

 

 

 

Місця культурного, історичного, релігійного значення на території держлісфонду ДП "Берегометське ЛМГ"

 

Релігійна пам'ятка каплиця - територія Вашківецького лісництва квартал 4 виділ 3 урочище "Бережниця". Побудована у 2009 році  на місці  зруйнованого монастиря (збудованого в 1650 році Ісаком Кокарюком) та згорілої церкви Михаїла та Гавриїла (збудованої в 1871 році Георгієм Колотилом).

Релігійна пам'ятка каплиця "Три хрести" – знаходиться на території Вашківецького лісництва квартал 31 виділ 7 урочище "Станівці". Назва походить від трьох хрестів, покладених на могилу радянського солдата (1948 рік).

Релігійна пам'ятка каплиця "Сім хрестів" – знаходиться на території Фальківського лісництва квартал 42 виділ 3 урочище "Фальків". Назва походить від поховання семи загиблих радянських солдат (часи Великої Вітчизняної війни).

Історико-краєзнавча пам'ятка залізоплавильна піч "Гамарня" – знаходиться на території Мигівського лісництва квартал 25 виділ 7. Споруджена в 1835 році місцевим поміщиком графом Васильком.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
Сьогодні

  28 червня 2022 року календар історії відрахував 26 річницю Конституції України.
    Відзначаючи високоефективну роботу кращих працівників галузі, їх особистий внесок в охорону та відтворення лісових і мисливських багатств України, активну громадянську позицію, виконання робіт в умовах воєнного стану, проявлений героїзм у збереженні територіальної цілісності держави та з нагоди Дня Конституції України, Голова Державного агентства лісових ресурсів Ю.Болоховець нагородив чимало працівників лісової галузі

Всі новини