en
Головна сторінка   »   Лісництва   »  
Фальківське

Фальківське лісництво
ДП "Берегометське лісомисливське господарство"

 

Лісничий – Гуменюк Василь Іванович


Помічник лісничого – Одотюк Андрій Дмитрович (тел.: 3-82-98)

 

Фальківське лісництво, загальною площею 4343,5 га, входить до складу ДП “Берегометське ЛМГ” і розташоване в південно-східній його частині на території Сторожинецького адміністративного району.


Контора лісництва знаходиться в с.Фальків Сторожинецького району Чернівецької області, на відстані 28 км від контори лісгоспу та 37 км від районного центру.


Територія лісництва розділена на 1 майстерську дільницю та 4 обходів.


Згідно лісорослинного районування територія лісництва відноситься до гірсько-лісової зони Українських Карпат.


Клімат району розташування лісництва характеризується елементами гірського і лісостепового, а перехідним від помірно теплого до континентального.

 • Середньорічна температуру повітря +4,6°С, абсолютний максимум +34°С (3 серпня), абсолютний мінімум –32°С (2 лютого).
 • Середня кількість опадів на рік 979 мм на рік.
 • Тривалість вегетаційного періоду 180 днів.
 • Пізні весняні заморозки 18 травня. Перші осінні заморозки 14 вересня.
 • Середня дата замерзання рік 21 грудня.
 • Середня дата початку паводку 10 березня.
 • Товщина снігового покрову 24 см, час появи кінець листопада, час сходження в лісі – початок квітня.
 • Переважаючі вітри в основному північно-західних румбів.


З кліматичних факторів, що негативно впливають на ріст деревних порід слід відмітити ранні осінні та пізні весняні заморозки, максимальні зниження температури в зимовий період та сильні вітри.


В цілому клімат без різких температурних коливань, зимовий вегетаційний період, достатня вологість створюють сприятні умови для успішного зростання як листяних так і хвойних порід та успішного їх відновлення.


Площа вкритих лісовою рослинністю ділянок 4048,5 га, загальний запас насаджень 1525,99 тис.м³, середня зміна запасу 20,92 тис.м³, середній вік 55 років, середній клас бонітету 1а,2, середня повнота 0,77, середній запас 377 м³/га, середня зміна запасу 6,8 м³/га, поточна зміна запасу 8,1 м³/га, середній склад насаджень 6Яле2Яцб2Бкл.


Відомості про об’єкти природно-заповідного фонду

 

Зоологічний заказник місцевого значення "Зубровиця"
 • Підстава для виділення - Рішення 29 сесії облради 5 скликання від 17.06.2009 р. № 148-29/09 та рішення 32 сесії облради № 251-32/09 від 07.10.2009 р.
 • Площа, га: 3414,0
 • Місцезнаходження: кв.1-53
 • Стисла характеристика і режим ведення господарства: Для збереження біологічного і ландшафтного різноманіття. Забороняється збір рідкісних рослин та рослин занесених до Червоної книги України
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
Сьогодні

  28 червня 2022 року календар історії відрахував 26 річницю Конституції України.
    Відзначаючи високоефективну роботу кращих працівників галузі, їх особистий внесок в охорону та відтворення лісових і мисливських багатств України, активну громадянську позицію, виконання робіт в умовах воєнного стану, проявлений героїзм у збереженні територіальної цілісності держави та з нагоди Дня Конституції України, Голова Державного агентства лісових ресурсів Ю.Болоховець нагородив чимало працівників лісової галузі

Всі новини