en
Головна сторінка   »   Лісництва   »  
Гірсько-Кутське

Гірсько-Кутське лісництво
ДП "Берегометське лісомисливське господарство"

 

Лісничий – Одотюк Микола Дмитрович


Помічник лісничого – Порчук Зіновія Іванівна (тел.: 3-81-33)

 

Гірсько-Кутське лісництво, загальною площею 4521,5 га, входить до складу ДП “Берегометське ЛМГ” і розташоване в південній його частині на території Вижницького адміністративного району.


Контора лісництва знаходиться в с.Долішній Шепіт Вижницького району Чернівецької області, на відстані 16 км від контори лісгоспу та 28 км від районного центру.


Територія лісництва розділена на 1 майстерську дільницю та 6 обходів.


Згідно лісорослинного районування територія лісництва відноситься до гірсько-лісової зони Українських Карпат.


Клімат району розташування лісництва характеризується елементами гірського і лісостепового, а перехідним від помірно теплого до континентального.

 • Середньорічна температуру повітря +4,6°С, абсолютний максимум +34°С (3 серпня), абсолютний мінімум –32°С (2 лютого).
 • Середня кількість опадів на рік 979 мм на рік.
 • Тривалість вегетаційного періоду 180 днів.
 • Пізні весняні заморозки 18 травня. Перші осінні заморозки 14 вересня.
 • Середня дата замерзання рік 21 грудня.
 • Середня дата початку паводку 10 березня.
 • Товщина снігового покрову 24 см, час появи кінець листопада, час сходження в лісі – початок квітня.
 • Переважаючі вітри в основному північно-західних румбів.


З кліматичних факторів, що негативно впливають на ріст деревних порід слід відмітити ранні осінні та пізні весняні заморозки, максимальні зниження температури в зимовий період та сильні вітри.


В цілому клімат без різких температурних коливань, зимовий вегетаційний період, достатня вологість створюють сприятні умови для успішного зростання як листяних так і хвойних порід та успішного їх відновлення.


Площа вкритих лісовою рослинністю ділянок 3992,9 га, загальний запас насаджень 1266,95 тис.м³, середня зміна запасу 22,09 тис.м³, середній вік 56 років, середній клас бонітету 1а,8, середня повнота 0,72, середній запас 317 м³/га, середня зміна запасу 5,8 м³/га, поточна зміна запасу 4,4 м³/га, середній склад насаджень 5Яле4Яцб1Бкл.


Відомості про об’єкти природно-заповідного фонду

 

Зоологічний заказник місцевого значення "Зубровиця"
 • Підстава для виділення - Рішення 29 сесії облради 5 скликання від 17.06.2009 р. № 148-29/09 та рішення 32 сесії облради № 251-32/09 від 07.10.2009 р.
 • Площа, га: 3924,8
 • Місцезнаходження: кв.1-56
 • Стисла характеристика і режим ведення господарства: Для збереження біологічного і ландшафтного різноманіття. Забороняється знищення рослин, збір рідкісних рослин та рослин занесених до Червоної книги України

Шановні відвідувачі!

   Ми раді вітати Вас на сайті ФІЛІЇ «БЕРЕГОМЕТСЬКЕ ЛІСОМИСЛИВСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО»

ДСГП «ЛІСИ УКРАЇНИ»!

   Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
17 вересня 2023 о 08:00

Шановні колеги! Щиро вітаю з професійним святом - Днем працівника лісу! В першу чергу хочу висловити вдячність за ваш невтомний і надзвичайно важливий внесок у збереження та розвиток нашої галузі. Спеціалісти лісового господарства - це ті, хто завжди готовий стояти на сторожі природних ресурсів та забезпечити екологічний баланс. Наша праця вимагає великих зусиль, відданості та знань. Прийміть в цей осінній день найщиріші слова вітання з професійним святом. Хай він для вас, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу. Щиро зичу вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, злагоди та достатку та мирного неба! Дякую усім воїнам-лісівникам, які сьогодні захищають Україну від російських загарбників. Вісна пам'ять тим Героям, які віддали життя за батьківщину. З повагою,  Роман ПРИКАЗКА Директор філії "Берегометське лісомисливське господарство" ДП "Ліси України"

Всі новини