en
Головна сторінка   »   Лісництва   »  
Лопушнянське

Лопушнянське лісництво
ДП "Берегометське лісомисливське господарство"

 

Лісничий – Сергій Юрій Михайлович


Помічник лісничого – Косован Тодор Костянтинович (тел.: 3-83-33)

 

Лопушнянське лісництво, загальною площею 3483,0 га, входить до складу ДП “Берегометське ЛМГ” і розташоване в центральній його частині на території Вижницького адміністративного району.


Контора лісництва знаходиться в с.Лопушна Вижницького району Чернівецької області, на відстані 8 км від контори лісгоспу та 18 км від районного центру.


Територія лісництва розділена на 1 майстерську дільницю та 6 обходів.


Згідно лісорослинного районування територія лісництва відноситься до гірсько-лісової зони Українських Карпат.


Клімат району розташування лісництва характеризується елементами гірського і лісостепового, а перехідним від помірно теплого до континентального.

 • Середньорічна температуру повітря +4,6°С, абсолютний максимум +34°С (3 серпня), абсолютний мінімум –32°С (2 лютого).
 • Середня кількість опадів на рік 979 мм на рік.
 • Тривалість вегетаційного періоду 180 днів.
 • Пізні весняні заморозки 18 травня. Перші осінні заморозки 14 вересня.
 • Середня дата замерзання рік 21 грудня.
 • Середня дата початку паводку 10 березня.
 • Товщина снігового покрову 24 см, час появи кінець листопада, час сходження в лісі – початок квітня.
 • Переважаючі вітри в основному північно-західних румбів.


З кліматичних факторів, що негативно впливають на ріст деревних порід слід відмітити ранні осінні та пізні весняні заморозки, максимальні зниження температури в зимовий період та сильні вітри.


В цілому клімат без різких температурних коливань, зимовий вегетаційний період, достатня вологість створюють сприятні умови для успішного зростання як листяних так і хвойних порід та успішного їх відновлення.


Відомості про об’єкти природно-заповідного фонду

 

Геологічна пам’ятка "Лопушнянські водограї"
 • Підстава для виділення - Рішення облради № 66-20/05 від 28.04.2005 р.
 • Площа, га: 16,4
 • Місцезнаходження: кв.16 вид.2; кв.20 вид.12,13
 • Стисла характеристика і режим ведення господарства: Мальовничий каскадний водоспад висотою 10 м на річці Лопушна. Забороняється РГК та збір рідкісних рослин
Геологічна пам’ятка природи місцевого значення "Скелі Кінашки"
 • Підстава для виділення - Рішення облради № 66-20/05 від 28.04.2005 р.
 • Площа, га: 3,0
 • Місцезнаходження: кв.15 вид.2
 • Стисла характеристика і режим ведення господарства: Потужний мальовничий скельний вихід пісковиків висотою 20 м. Забороняється РГК, збір та заготівля рідкісних трав

Площа вкритих лісовою рослинністю ділянок 3100,0 га, загальний запас насаджень 1177,37 тис.м³, середня зміна запасу 17,06 тис.м³, середній вік 70 років, середній клас бонітету 1а.4, середня повнота 0,68, середній запас 380 м³/га, середня зміна запасу 5,4 м³/га, поточна зміна запасу 5,4 м³/га, середній склад насаджень 5Яцб3Яле2Бкл.

 

Шановні відвідувачі!

   Ми раді вітати Вас на сайті ФІЛІЇ «БЕРЕГОМЕТСЬКЕ ЛІСОМИСЛИВСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО»

ДСГП «ЛІСИ УКРАЇНИ»!

   Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
17 вересня 2023 о 08:00

Шановні колеги! Щиро вітаю з професійним святом - Днем працівника лісу! В першу чергу хочу висловити вдячність за ваш невтомний і надзвичайно важливий внесок у збереження та розвиток нашої галузі. Спеціалісти лісового господарства - це ті, хто завжди готовий стояти на сторожі природних ресурсів та забезпечити екологічний баланс. Наша праця вимагає великих зусиль, відданості та знань. Прийміть в цей осінній день найщиріші слова вітання з професійним святом. Хай він для вас, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу. Щиро зичу вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, злагоди та достатку та мирного неба! Дякую усім воїнам-лісівникам, які сьогодні захищають Україну від російських загарбників. Вісна пам'ять тим Героям, які віддали життя за батьківщину. З повагою,  Роман ПРИКАЗКА Директор філії "Берегометське лісомисливське господарство" ДП "Ліси України"

Всі новини