en
Головна сторінка   »  
Новини
« назад

20 березня 2020
Дотримуйтесь усіх вимог
 

   До уваги громадян, інформуємо, що у зв’язку із запровадженим режимом роботи на нашому підприємстві  обмежено  проведення особистого прийому громадян та скасовано  масові заходи. Саме   задля збереження здоров’я працівників підтримуються заходи із карантину та дотримуються рекомендації Уряду.
 Так, працівники  продовжують  виконувати свої функції у штатному режимі,  проте посилено протиепідемічний режим та проводяться  дезінфекції усіх приміщень. Виробничі приміщення оснащені антисептичними засобами.
  Доручено  також  забезпечити працівників засобами індивідуального захисту, антисептичними засобами для обробки рук, слідкувати за провітрюванням виробничих приміщень і недопущенням скупчення більше 10 осіб.
  Нагадуємо рекомендації МОЗ України як можливо інфікуватись:
- торкаючись забруднених поверхонь чи предметів, а потім торкаючись очей, носа чи рота;
- через повітряно-крапельний шлях від хворого, стоячи на відстані одного метра від інфікованої особи;
   Більшість осіб, які інфіковані, відчувають легкі симптоми хвороби та з часом одужують. Однак перебіг хвороби може бути більш складним та супроводжуватись  такими ускладненнями  як пневмонія. Такі хворі потребують термінової госпіталізації.
  З допомогою полоскання і зволоження слизових оболонок солевими розчинами ви підтримуєте місцевий імунітет – це реальна ефективна міра профілактики.
   Просимо всіх працівників з розумінням та відповідальністю ставитися до свого здоров’я, уникати масових скупчень людей, по можливості не відвідувати різного роду святкувань, дотримуватись гігієни миття рук, старатися обмежуватися домашнім затишком.

   Пам’ятайте що любов, усмішка, хороший настрій, оптимізм – це головна запорука перемоги над коронавірусом.
                                                                                            Прес –служба.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
Вчора

       Протягом 4-7 серпня 2020 року Голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьович з робочою поїздкою відвідає лісогосподарські підприємства Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької та Закарпатської областей.
     «Цього тижня працюватиму в Карпатському регіоні. Робоча поїздка розпочнеться з Львівщини. Лісівники цієї області працюють найстабільніше. Звичайно, проблеми там теж є, але вони намагаються забезпечувати стабільність роботи. Огляну декілька підприємств.

Всі новини