en
Головна сторінка   »  
Новини
« назад

18 березня 2020
Для людей праці
 

  Днями приємна подія відбулася у колективі Вашківецького лісництва: там урочисто було освячено новозбудований обігрівальний будиночок для лісорубів та капітально відремонтований трелювальний трактор.
  Питанням ремонту та відновлення лісогосподарської техніки на підприємстві приділяють посильну увагу. В даному  лісництві один з тракторів вийшов з ладу, інший теж не був на ходу, тому вирішили з двох тракторів зробити один. Більше місяця тривали ремонтні роботи, бо довелось змінювати резину, вузли і агрегати у двигуні, ремонтувати зчеплення та реставрувати електропроводку.
   Завдяки копіткій праці тракториста  Михайла Веклича, чокерувальника Дмитра Франюка та майстрів Олександра Тесліцького, Петра Боднарашека та Івана Олексійчука обладнаний трактор вирушив на лісові угіддя трелювати заготовлену деревину. 
   Тішить око і новозбудований обігрівальний будиночок, у якому створені комфортні умови для відпочинку лісорубів: новий стіл і лавички, на стінах інструкції та куток з охорони праці, порядок надання домедичної допомоги. На спорудженні будиночка успішно працювали майстер лісозаготівлі Петро Дячук, майстри лісу Василь Федюк, Дмитро Дячук та Микола Дячук, а також працівники лісництва Рустам Барбазюк та Микола Попадюк.  А керував усім обсягом робіт лісничий Микола Дмирюк.
   Для освячення цих об’єктів запросили настоятеля карапчівського храму Різдва Пресвятої Богородиці отця Георгія, а з побажаннями  успішної праці виступили заступник начальника управління Держпраці у Чернівецькій області Іван Гордей та інспектор управління Степан Бабич. За добру справу подякували лісівникам головний інженер Василь Швейко та провідний інженер з  охорони праці Іван Коротчук.
   Побажаймо ж нашим славним лісівникам  високих виробничих показників та ударної безпечної праці.
                                                                                                       Прес –служба.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
03 квітня 2020

     З 1 квітня 2020 року  настав «сезон тиші» у лісах. 
    У весняно-літній період для більшості диких звірів настає сезон парування і народження потомства. Це один з найвідповідальніших періодів у життєдіяльності тварин, що потребує додаткових життєвих ресурсів і значних витрат енергії й сил звіра.

Всі новини