en
Головна сторінка   »  
Новини
« назад

18 березня 2020
Семінар по охороні праці
 

       Днями у бізнес –центрі туристичного комплексу «Мигово» відбувся дводенний семінар – тренінг  з керівниками підвідомчих лісогосподарських підприємств «Основи та практика керування ризиками небезпек, формування ризикоорієнтованого мислення працівників- підрядників у лісовій галузі. В ньому взяли активну участь і представники нашого підприємства директор Руслан Максимчук, провідний інженер з охорони праці Іван Коротчук та інженер з охорони праці Богдан Меленко.
   Організували та провели семінар  спеціалісти з охорони праці Державного агентства лісових ресурсів України спільно з фахівцями Всеукраїнського профільного науково- виробничого журналу «Охорона праці». А участь у семінарі взяли фахівці з охорони праці, керівники, працівники державних лісгоспів та приватних підприємств, які надають послуги із заготівлі деревини.
    За словами головного спеціаліста відділу використання лісових ресурсів та охорони праці ДАЛРУ Андрія Мусійовського лісова галузь була і залишається з високими виробничими ризиками, особливо у лісозаготівлі. Цими ризиками потрібно уміти управляти – виявляти, усувати, попереджувати. Тому першочерговим є завдання  озброїти знаннями і навичками з виробничої безпеки працівників галузі, а також розробити і впровадити на галузевих підприємства систему менеджменту охорони праці на сучасній основі управління ризиками, що дозволяє значно знизити виробничий травматизм і уникнути нещасних випадків. Особливу увагу слід звернути  на приватних лісозаготівельників, які працюють на лісосіках.

   На нашому підприємстві розробка лісосік проводиться як своїми силами, так і з допомогою приватних бригад. Спеціалісти з охорони праці, заручившись постійною підтримкою адміністрації лісомисливгоспу, постійно дбають про створення належних безпечних умов для виконання поставлених завдань, забезпечення  працюючих усім необхідним та проводячи з ними теоретичні  і  практичні навчання.
   - На семінарі ми отримали чимало нових знань та практичних умінь, - сказав інженер з охорони праці Богдан Маленко. –  Присутні тренувались у вправах з питань оцінки конкретних ризиків , розслідування нещасних випадків, надання домедичної допомоги в конкретній ситуації.  А перемогли усі учасники,  тому що отримали практичні навички у роботі. А ще отримали сертифікати як учасники семінару – тренінгу.
     Приємною також була звістка про те, що провідний інженер з охорони праці Іван Коротчук відзначений Подякою Управління Держпраці у Чернівецькій області за бездоганну сумлінну працю та вагомий внесок у збереження життя та здоров’я працюючих, запровадження системи управління охороною праці на основі виробничих ризиків.
                                                  Прес – служба.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
Вчора

   У суху спекотну погодау особливу увагу слід звернути  на  питання запобігання пожежам на території лісових масивів. Саме тому рятувальники спільно з працівниками Національної поліції та лісового господарства продовжують профілактичні патрулювання у місцях масового відпочинку на території лісництв. Такі заходи дають змогу не лише виявити порушників, а й попередити пожежі через необережність з вогнем.

Всі новини