en
Головна сторінка   »  
Новини
« назад

14 лютого 2020
Пам’ятаємо про їх подвиг
 

   15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. З кожним роком історія віддаляє нас від тих вогняних років афганської війни. Але час непідвладний викреслити з пам’яті людської приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі синів і дочок України.
  Тим, хто не з власної волі потрапив у вир афганської війни наївними 18-річними романтиками, було найважче звикати до смертей, до загибелі бойових побратимів, втрачати друзів і навіть наважитися стріляти. Але війна - дуже цинічний учитель. Звідти поверталися посивілими і скаліченими. Афганістан для них став жорстокою школою виживання. І далеко не кожен, хто звідти повернувся, зумів безболісно адаптуватися до мирного життя.
   Напередодні адміністрація та профком підприємства привітали учасників бойових дій на території Афганістану, які працюють і досі  на підприємстві. А це, зокрема, водій  РТД Ілля Мельник, єгер Чемернарського лісництва Іван Граб та працівник Вашківецького лісництва Микола Маньковський.
  Афганці серед нас – це окрема згуртована каста, яка знає ціну життю і справжній дружбі. Саме вони найчастіше підтримують один одного у важкі моменти. 15 лютого – це їх особливий день – день, коли для них скінчилася чужа жорстока війна, за яку так дорого заплачено.
-  Ви завжди для всіх були і є прикладом мужності, відваги, зразком людей, для яких обов`язок – не просто слово, а норма поведінки, зміст життя. Ви, воїни-афганці, – народ стійкий, мудрий і добросовісний. Сьогодні, коли в Україні дуже складна ситуація, вашого досвіду, мудрості потребує, як ніколи, наша країна. З глибокою шаною згадуємо всіх, хто загинув під час виконання свого військового обов’язку за межами України, — наголосив директор підприємства Руслан Максимчук.
  Від імені всього трудового колективу він побажав воїнам-афганцям та їхнім родинам добра і щастя, мирного неба, достатку, міцного здоров’я, довгих років життя!  

                                                                                            Прес –служба.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
Вчора

   Наші чудові карпатські ліси - це  унікальні місця гармонії, відпочинку та спокою. Саме сюди ми приходимо, аби відпочити душею, подихати чистим повітрям, насолодитися співом пташок і шелестом листя, помилуватися красою. Але не завжди наші уявлення співпадають з реальністю, бо є такі "відпочивальники", які хоч і знають, що сміття після себе необхідно прибирати, та, на жаль, цього не роблять.

Всі новини