en
Головна сторінка   »  
Новини
« назад

13 лютого 2020
Допомагають птахам зимувати
 

  -  Допоможемо зимуючим птахам  - таку екологічну акцію проводять вихованці Карапчівського шкільного лісництва, яким опікуються лісівники нашого Вашківецького лісництва. Доречно зазначити, що в школі постійно проводяться різні цікаві заходи з охорони та вивчення життя птахів. Зокрема, діти знайомляться з тим, як допомагати пташкам зиму перезимувати , чим можна їх підгодовувати , а чого не можна класти у годівничку для пернатих
 Найважче птахам взимку, коли тріщать люті морози і віють холодні вітри. Деякі птахи відлітають у теплі краї, а інші – дятли, горобці, синиці, посмітюхи, повзики, щиглики, коноплянки, омелюхи, снігурі, чечітки, чижі, в’юрки  залишаються зимувати. Найважливіші та найтяжчі зимові місяці для птахів – грудень, січень і лютий, отож саме тоді потрібна допомога та  увага людини. І справа тут не тільки в морозі. Птахам важко пережити скорочений світловий день. За якихось 6 – 7 годин їм потрібно не лише знайти їжу, а й засвоїти її, щоб пережити довгу зимову ніч. Тому взимку у птахів залишається одна надія – на людину!
    Отож саме  тому наші маленькі природолюби  стараються допомагати пернатим, зокрема майструють та розвішують годівнички, наповнюючи їх просом, подрібненим зерном кукурудзи, крихтами хліба та фруктами.
    Звичайно, такі заходи надовго запам'ятовують школярі, бо їх метою є ознайомлення з видовим різноманіттям зимуючих птахів своєї місцевості, поглиблення знань з біології птахів, аспектів їх підгодівлі, спостереження та облік зимуючих птахів, прищеплення гуманного ставлення до птахів, шанобливе ставлення до живої природи.

                                                                                      Прес – служба.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
19 лютого 2020

      - І ліс вирощувати, і у формі спортивній бути, - саме такого девізу дотримуються лісівники нашого Вашківецького лісництва. Тож, дещо перепочивши після важких робочих буднів, вони регулярно збираються у спортивному залі, щоб пограти у волейбол. За капітана у них –лісничий Микола Дмитрюк. Заповзятий спортсмен, він привив любов до спорту й іншим працівникам цього дружнього колективу.

Всі новини