en
Головна сторінка   »  
Новини
« назад

12 лютого 2020
Проводимо облік
 

   Із завершенням  мисливського сезону  у наших мисливських угіддях  розпочато облік чисельності диких парнокопитних та хутрових тварин. Його проводять  працівники лісової охорони, єгерська служба  та природоохоронні органи. Облік здійснюватимуть методами, які найбільш відповідають природним умовам мисливського господарства та погодним умовам /наявність снігу/, а саме шумового прогону з охопленням не менше 30% мисливських угідь стації перебування цих тварин методом подвійного картування слідів, також використовуватимуть анкетні дані обліку та матеріали з записів у журналах єгерської служби.
 Облік зубра проводиться  поголівним методом, а зайця – русака на пробних площах шляхом прогону і відповідним перерахунком на всю площу. При цьому пробними площами повинна бути охоплена територія не менше 30% від площі мисливських угідь.
  Головний мисливствознавець Андрій Марчук  звертає увагу мисливців на те, що до початку нового мисливського сезону діятиме заборона на добування диких мисливських тварин. А отже, недотримання встановлених термінів вважатиметься порушенням правил полювання, за що передбачена адміністративна та кримінальна  відповідальність.
                                                                                                   Прес –служба.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
Вчора

   Наші чудові карпатські ліси - це  унікальні місця гармонії, відпочинку та спокою. Саме сюди ми приходимо, аби відпочити душею, подихати чистим повітрям, насолодитися співом пташок і шелестом листя, помилуватися красою. Але не завжди наші уявлення співпадають з реальністю, бо є такі "відпочивальники", які хоч і знають, що сміття після себе необхідно прибирати, та, на жаль, цього не роблять.

Всі новини