en
Головна сторінка   »  
Новини
« назад

23 січня 2020
Наші ювілейні вітання
 

  Цими прекрасними зимовими днями святкує свій розкішний ювілей головний економіст підприємства Любов Гаврада. У 1982 році вона закінчила Львівський лісотехнічний інститут  і одразу пов’язала свою трудову діяльність з буковинською лісовою галуззю: спочатку трудилась  на Берегометському лісокомбінаті, а з 1998 року  і по даний час – незмінний  головний економіст нашого підприємства.  Знаючий спеціаліст, вона на рахунку кращого економіста галузі.
   Саме завдяки її невтомній праці та світлому розуму підприємства працює стабільно, виконує свої виробничі завдання, а трудівники мають належним чином розроблені норми виробітку та положення про преміювання за сумлінну працю.
    В колективі пані Любов  поважають як кваліфікованого фахівця своєї справи, компетентну, комунікабельну, відповідальну, ініціативну та  оперативну при прийнятті рішень. У стосунках з колегами відкрита та щира, цікавий співрозмовник. А ще вона чудова дружина, матуся та  бабуся.
    Отож з нагоди такого чудового свята весь колектив підприємства щиро вітає Вас та зичить усіляких гараздів. Нехай це свято зігріває  надіями, а любов та віра огортають  Вас та Вашу родину щастям і благополуччям. Успіхів Вам, гарного святкового настрою, міцного здоров’я, оптимізму та усіляких гараздів!

 

Всім колективом ми Вас вітаєм,
Безмежного щастя Вам бажаєм,
Хай життя Ваше безхмарним буде,
Доля радість хай приносить у дім,
Хай завжди шанують Вас люди,
Серце буде молодим.
Хай сьогодні привітання
В серці Вашому лишає добрий слід,
Тож прийміть наші побажання:
Щастя Вам, здоров’я і многая літ.
Нехай Вам Бог помагає, здоров’я посилає
І в тяжкі хвилини Вас не покидає
Нехай волошками цвітуть літа прекрасні,
Нехай здійсняться тисячі бажань,
Щоб доля дарувала тільки щастя,
Ні грама бід, ні капельки страждань.
Життя хай квітне, мов вишневий сад,
І кожен день усміхнено радіє,
А доля подарує зорепад
Здоров'я, миру, успіхів, надії!

                            

 Прес –служба.

 

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
19 лютого 2020

      - І ліс вирощувати, і у формі спортивній бути, - саме такого девізу дотримуються лісівники нашого Вашківецького лісництва. Тож, дещо перепочивши після важких робочих буднів, вони регулярно збираються у спортивному залі, щоб пограти у волейбол. За капітана у них –лісничий Микола Дмитрюк. Заповзятий спортсмен, він привив любов до спорту й іншим працівникам цього дружнього колективу.

Всі новини