en
Головна сторінка   »  
Новини
« назад

20 листопада 2019
Це наш перспективний напрямок
 

        На нашому підприємстві активно розвивається  деревообробний напрям, бо саме мораторій на експорт лісу – кругляка стимулює підприємство розвивати деревообробну галузь.
      Маючи сировину і враховуючи попит ринку на продукцію переробки, підприємство придбало  верстат ВК- 40 ПП «Імпекс» / Україна/ для повздовжньої обрізки необізних пиломатеріалів який  уже  введено в експлуатацію  в лісопильно- деревообробному цеху  і працювати на якому доручили кращим верстатникам. Багато зусиль для того, щоб верстат вчасно запрацював, поряд з головними спеціалістами доклав і начальник цеху Юрій Курелюк.

     Впровадження такого нового устаткування дасть змогу  суттєво збільшити обсяги випуску продукції, знизити трудомісткість виробничого процесу, удосконалити технологію обробки деревини, значно покращити якість готової продукції та створить нові робочі місця. А ще дане обладнання забезпечує високу точність в обробці пиломатеріалів та відмінну якість пилення.
     Робота в напрямку  збільшення деревообробних потужностей дасть позитивний ефект, адже кожен новий етап обробки  пиломатеріалів збільшує додану вартість деревини, а додатково зароблені кошти залишаються на підприємстві для оновлення основних засобів. До речі, вартість придбаного обладнання обійшлася підприємству у 70 тис. грн. власних коштів. Віриться, що це швидко окупиться, а сам процес нарощування деревообробних обсягів адміністрація підприємства вважає перспективним напрямом роботи. 

                                                                                          Прес –служба.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
Вчора

   Наші чудові карпатські ліси - це  унікальні місця гармонії, відпочинку та спокою. Саме сюди ми приходимо, аби відпочити душею, подихати чистим повітрям, насолодитися співом пташок і шелестом листя, помилуватися красою. Але не завжди наші уявлення співпадають з реальністю, бо є такі "відпочивальники", які хоч і знають, що сміття після себе необхідно прибирати, та, на жаль, цього не роблять.

Всі новини