en
Головна сторінка   »  
Новини
« назад

11 жовтня 2019
Вітання ювілярці
 

       Бухгалтер – сфера динамічна. Через часті законодавчі зміни сучасним бухгалтерам роботи не бракує. І хоча на поміч їм сьогодні приходить сучасна комп’ютерна техніка і відповідне програмне забезпечення, обсяги робіт теж невпинно зростають. Це одна з тих професій, де щоденно потрібно вчитися, слідкувати за змінами та швидко адаптуватися до всіляких нововведень. Тобто, треба йти в ногу з часом. І Євдокія Дарій – бухгалтер нашої центральної бухгалтерії -  саме так і прагне трудитись, за що й заслужила шану і повагу у колективі.
    А цими  днями на життєвому шляху пані Євдокії теплими осінніми барвами замайоріла кругла дата. Її щиро привітали колеги по праці, теплі  слова адресували керівники підприємства, вручили Грамоту та живі квіти.   Приємна у спілкуванні, мудра в порадах, сумлінна у праці, так кажуть про неї колеги. Бухгалтерію знає, як своїх п'ять пальців, біля 20 років працює в колективі лісмисливгоспу. До того була праця бухгалтером колишнього лісокомбінату. З усіма в колективі вона намагається знайти спільну мову, не скаржиться на долю, коли доводиться працювати і у вихідні, і у свята. Знає, все треба порахувати вчасно і точно.
   Крім того, Є. Дарій служить добрим прикладом для не одного покоління  молодих бухгалтерів, адже саме з ними спрямовує свою енергію та професійну майстерність на розвиток фінансово - господарської діяльності підприємства.
   Отож весь наш колектив щиро вітає ювілярку з прекрасним святом, з днем народження! Хай Всевишній оберігає Вас та Ваших близьких, даруючи щодня міцне здоров’я, достаток у домі, любов та розуміння оточуючих, оптимізм, наснагу, мир. Хай Вас оточують лише хороші люди, а в душі завжди лунає весела пісня! З роси Вам і води, ювілярко!!!

Хай на Твоїй долі поле щедро родить,
Ще багато років щастя поруч ходить,
Будь же ти здорова, на добро багата,
Хай гаразди й радість не минають хати,
Хай мудро веде Тебе кожна стежина
І радістю повниться кожна хвилина!


                                                                                                              Прес –служба.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
Вчора

   Наші чудові карпатські ліси - це  унікальні місця гармонії, відпочинку та спокою. Саме сюди ми приходимо, аби відпочити душею, подихати чистим повітрям, насолодитися співом пташок і шелестом листя, помилуватися красою. Але не завжди наші уявлення співпадають з реальністю, бо є такі "відпочивальники", які хоч і знають, що сміття після себе необхідно прибирати, та, на жаль, цього не роблять.

Всі новини