en
Головна сторінка   »  
Новини
« назад

11 жовтня 2019
Вітання ювілярці
 

       Бухгалтер – сфера динамічна. Через часті законодавчі зміни сучасним бухгалтерам роботи не бракує. І хоча на поміч їм сьогодні приходить сучасна комп’ютерна техніка і відповідне програмне забезпечення, обсяги робіт теж невпинно зростають. Це одна з тих професій, де щоденно потрібно вчитися, слідкувати за змінами та швидко адаптуватися до всіляких нововведень. Тобто, треба йти в ногу з часом. І Євдокія Дарій – бухгалтер нашої центральної бухгалтерії -  саме так і прагне трудитись, за що й заслужила шану і повагу у колективі.
    А цими  днями на життєвому шляху пані Євдокії теплими осінніми барвами замайоріла кругла дата. Її щиро привітали колеги по праці, теплі  слова адресували керівники підприємства, вручили Грамоту та живі квіти.   Приємна у спілкуванні, мудра в порадах, сумлінна у праці, так кажуть про неї колеги. Бухгалтерію знає, як своїх п'ять пальців, біля 20 років працює в колективі лісмисливгоспу. До того була праця бухгалтером колишнього лісокомбінату. З усіма в колективі вона намагається знайти спільну мову, не скаржиться на долю, коли доводиться працювати і у вихідні, і у свята. Знає, все треба порахувати вчасно і точно.
   Крім того, Є. Дарій служить добрим прикладом для не одного покоління  молодих бухгалтерів, адже саме з ними спрямовує свою енергію та професійну майстерність на розвиток фінансово - господарської діяльності підприємства.
   Отож весь наш колектив щиро вітає ювілярку з прекрасним святом, з днем народження! Хай Всевишній оберігає Вас та Ваших близьких, даруючи щодня міцне здоров’я, достаток у домі, любов та розуміння оточуючих, оптимізм, наснагу, мир. Хай Вас оточують лише хороші люди, а в душі завжди лунає весела пісня! З роси Вам і води, ювілярко!!!

Хай на Твоїй долі поле щедро родить,
Ще багато років щастя поруч ходить,
Будь же ти здорова, на добро багата,
Хай гаразди й радість не минають хати,
Хай мудро веде Тебе кожна стежина
І радістю повниться кожна хвилина!


                                                                                                              Прес –служба.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
Сьогодні

    Заготівля новорічних ялинок без шкоди для навколишнього середовища
    Державні лісогосподарські підприємства розпочали реалізацію новорічних ялинок, які заготовляються на спеціальних плантаціях або під час проведення рубок формування і оздоровлення лісів. Такі методи мінімізують шкоду для навколишнього середовища.

Всі новини