en
Головна сторінка   »  
Новини
« назад

08 жовтня 2019
День юриста України
 

    Серед  працівників нашого підприємства сумлінністю та наполегливістю у щоденній нелегкій праці  відзначаються  наші юристи  Василь Боднарюк та Олексій Андрющенко. А сьогодні у них професійне свято.
  Тож  щиро вітаємо вас з  Днем  юриста! Зичимо  вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, удачі, добробуту та миру! Нехай ваша самовіддана праця буде винагороджена повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод.
        Хай ваша енергія, професіоналізм, спрямованість на нові перспективи сприяють розбудові правової держави та демократичного суспільства. Бажаємо вам творчого натхнення, невичерпної енергії, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній діяльності в ім`я процвітання нашої України

 

Було отак, так є
І завжди буде,
Закон щоб нас
Виводив із пітьми,
Щоб довіряли,
Вірили нам люди,
І чесним людям
Вірили всі ми!


 

Прес –служба.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
Сьогодні

  Цими прекрасними зимовими днями святкує свій розкішний ювілей головний економіст підприємства Любов Гаврада. У 1982 році вона закінчила Львівський лісотехнічний інститут  і одразу пов’язала свою трудову діяльність з буковинською лісовою галуззю: спочатку трудилась  на Берегометському лісокомбінаті, а з 1998 року  і по даний час – незмінний  головний економіст нашого підприємства.  Знаючий спеціаліст, вона на рахунку кращого економіста галузі.

Всі новини