en
Головна сторінка   »  
Новини
« назад

09 вересня 2019
На відпочинок у Мигово
 

    Лісова дорога круто мчить поміж чубатими смерками, перестрибуючи через гірські потічки та річку Мигівку. Поки дісталися до місцезнаходження мигівського будиночку, перетнули 7 мостів. Не раз вони руйнувалися стихією, і кожен раз працівники  лісництва та дорожньої служби підприємства  вчасно відновлювали їх. Тому всі охочі відпочити в урочищі можуть добратися сюди без перешкод. Так само, як і ми добралися на лісову спартакіаду, яка нещодавно відбулася тут.
    Нашу увагу привертає тихе озеро, що заховалося у плакучих вербах. Це –улюблене місце відпочинку, його не минають дорослі, не цурається звірина. Біля озера розмовляють між собою дуб та вільха. Дивно бачити ці дерева серед хвойних, та з усього видно, що давно прижилися вони тут. Вільха - красуня пишається тим, що, як калина у пісні, учепилася за землю, бо знала, що вона врятує і потягнулася до сонця. Тут, біля братів лісових, їй не самотньо. Трошки далі, у лісі, можна побачити біля пня сімейство опеньків, під березою - червоні шапочки підберезників. А он там листочки ожини колишуть павука – мандрівника. І тільки дуб мовчазно стоїть, очікуючи, коли його обсиплять онуки – жолуді.

        Завжди радо зустрічає дорогих гостей завідуюча господарством Зіна Боднарюк. Майже 40 років сумлінно трудиться вона тут, разом з чоловіком  Василем тримає у порядку все навколо. А ще неодмінно розповість про наше лісове та мисливське господарство, радо прийме на відпочинок усіх бажаючих та смачну їжу приготує їм.
      Поруч – кормове поле, на якому вирощують топінамбур, який є улюбленим кормом для диких кабанів. Забігаючи на плантацію, вони риють землю ї харчуються смачними бульбами. А ще з гілок тут виготовляють кормові віники, якими ласують косулі, олені та інша звірина. Заготовляють також сіно, щоб взимку класти його у годівниці. Щоб все вчасно було придбано, дбає єгер Юрій Козубовський.
     В минулому році тут провели чудову акцію – облагородили  місце відпочинку в урочищі Мигово- Майдан. І зробили все так,щоб можна було тут влаштовувати сімейний відпочинок. Спорудили затишні альтанки, спортивний майданчик, спеціально відведені місця для багаття. Не забули подбати і про дозвілля для наймолодших, аби дітвора могла спокійно розважатися на природі. Було встановлено також інформаційні та попереджувальні аншлаги.
     Тепер  тут  усе належно доглянуте і ніби промовляє турботою людей, котрі доклали до цього чимало зусиль. А старанні Боднарюки постійно підтримують навколо чистоту і порядок. Ми ж закликаємо відвідувачів дотримуватись елементарних правил безпеки життя, берегти природу і шанувати працю лісівників!

                                                                                        Прес –служба.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
Сьогодні

    Заготівля новорічних ялинок без шкоди для навколишнього середовища
    Державні лісогосподарські підприємства розпочали реалізацію новорічних ялинок, які заготовляються на спеціальних плантаціях або під час проведення рубок формування і оздоровлення лісів. Такі методи мінімізують шкоду для навколишнього середовища.

Всі новини