en
Головна сторінка   »  
Новини
« назад

09 вересня 2019
На відпочинок у Мигово
 

    Лісова дорога круто мчить поміж чубатими смерками, перестрибуючи через гірські потічки та річку Мигівку. Поки дісталися до місцезнаходження мигівського будиночку, перетнули 7 мостів. Не раз вони руйнувалися стихією, і кожен раз працівники  лісництва та дорожньої служби підприємства  вчасно відновлювали їх. Тому всі охочі відпочити в урочищі можуть добратися сюди без перешкод. Так само, як і ми добралися на лісову спартакіаду, яка нещодавно відбулася тут.
    Нашу увагу привертає тихе озеро, що заховалося у плакучих вербах. Це –улюблене місце відпочинку, його не минають дорослі, не цурається звірина. Біля озера розмовляють між собою дуб та вільха. Дивно бачити ці дерева серед хвойних, та з усього видно, що давно прижилися вони тут. Вільха - красуня пишається тим, що, як калина у пісні, учепилася за землю, бо знала, що вона врятує і потягнулася до сонця. Тут, біля братів лісових, їй не самотньо. Трошки далі, у лісі, можна побачити біля пня сімейство опеньків, під березою - червоні шапочки підберезників. А он там листочки ожини колишуть павука – мандрівника. І тільки дуб мовчазно стоїть, очікуючи, коли його обсиплять онуки – жолуді.

        Завжди радо зустрічає дорогих гостей завідуюча господарством Зіна Боднарюк. Майже 40 років сумлінно трудиться вона тут, разом з чоловіком  Василем тримає у порядку все навколо. А ще неодмінно розповість про наше лісове та мисливське господарство, радо прийме на відпочинок усіх бажаючих та смачну їжу приготує їм.
      Поруч – кормове поле, на якому вирощують топінамбур, який є улюбленим кормом для диких кабанів. Забігаючи на плантацію, вони риють землю ї харчуються смачними бульбами. А ще з гілок тут виготовляють кормові віники, якими ласують косулі, олені та інша звірина. Заготовляють також сіно, щоб взимку класти його у годівниці. Щоб все вчасно було придбано, дбає єгер Юрій Козубовський.
     В минулому році тут провели чудову акцію – облагородили  місце відпочинку в урочищі Мигово- Майдан. І зробили все так,щоб можна було тут влаштовувати сімейний відпочинок. Спорудили затишні альтанки, спортивний майданчик, спеціально відведені місця для багаття. Не забули подбати і про дозвілля для наймолодших, аби дітвора могла спокійно розважатися на природі. Було встановлено також інформаційні та попереджувальні аншлаги.
     Тепер  тут  усе належно доглянуте і ніби промовляє турботою людей, котрі доклали до цього чимало зусиль. А старанні Боднарюки постійно підтримують навколо чистоту і порядок. Ми ж закликаємо відвідувачів дотримуватись елементарних правил безпеки життя, берегти природу і шанувати працю лісівників!

                                                                                        Прес –служба.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
Вчора

       Протягом 4-7 серпня 2020 року Голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьович з робочою поїздкою відвідає лісогосподарські підприємства Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької та Закарпатської областей.
     «Цього тижня працюватиму в Карпатському регіоні. Робоча поїздка розпочнеться з Львівщини. Лісівники цієї області працюють найстабільніше. Звичайно, проблеми там теж є, але вони намагаються забезпечувати стабільність роботи. Огляну декілька підприємств.

Всі новини