en
Головна сторінка   »  
Новини
« назад

14 серпня 2019
Дрова для опалення
 

   Наші лісівники  пропонують населенню та закладам соціальної сфери уже сьогодні придбати за помірними цінами якісну  дров’яну сировину, при бажанні – колоті дрова - для економії бюджету та підтримки вітчизняного виробництва! Ще із шкільної парти дітей вчать, що ліс – це не лише відпочинок на природі, а й можливість отримати папір, ліки, екологічні меблі і елементи конструкції будинку. А ще важливим чинником, особливо для мешканців сільської місцевості, є отримання джерела енергії завдяки дровам.
     На сьогодні це і економічно дешевший вид енергії (майже у 2,5 рази порівняно з опалюванням природним газом), і енергетична незалежність. Тим більше, що все доступнішим і для закладів соціальної сфери, і для населення, стає встановлення твердопаливних котлів
     Слід зазначити, що і  котельні підприємства облаштовані  котлами з тривалим терміном горіння та високим коефіцієнтом тепловіддачі. Таким чином використання газу підприємством зведено до мінімуму.
     З метою економії газу багато наших  жителів  перейшли на опалення дровами, а для більш ефективної роботи таких котлів необхідні саме сухі дрова. А ще коефіцієнт тепловіддачі сухих дров збільшується на 20%. Тому так важливо дрова заготовити саме зараз і підсушити їх до початку опалювального сезону.  На підприємстві  створили пункти для складування дров паливних, де проводиться їх природне підсушування. А для виготовлення колених дров ось уже кілька років успішно працює виробнича дільниця, де змонтовані дровокольні верстати.
 Слід зазначити, що такі дрова користуються великим попитом у населення, незважаючи на те, що високою залишається їх ціна
   З початку 2019 року  реалізовано  майже  14962 кубометри дров’яної деревини. І цей показник дещо перевищує реалізацію у попередньому році. Населенню та працівникам підприємства реалізовано 8245  кубометрів, закладам освіти - 1178 кубометрів, іншим  підприємствам і споживачам – приблизно 5539 кбм.
     - Реалізація дров паливних має проводитись саме у весняно-літній період, - переконує головний інженер підприємства Василь Швейко, адже власники твердопаливних котлів переконалися, що спалювання сирих дров неефективне. До того ж, у цей період сприятливі погодні умови для заїзду будь-якого транспортного засобу на ділянку лісового масиву
   Зараз також ретельно перевіряють готовність котелень до  опалювального  сезону. Згодом до його початку  в усіх підрозділах буде проведено профілактичні заходи з обслуговування  котлів та усунення виявлених  неполадок.

                                                                                                               Прес - служба.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
19 лютого 2020

      - І ліс вирощувати, і у формі спортивній бути, - саме такого девізу дотримуються лісівники нашого Вашківецького лісництва. Тож, дещо перепочивши після важких робочих буднів, вони регулярно збираються у спортивному залі, щоб пограти у волейбол. За капітана у них –лісничий Микола Дмитрюк. Заповзятий спортсмен, він привив любов до спорту й іншим працівникам цього дружнього колективу.

Всі новини