en
Головна сторінка   »  
Новини
« назад

14 серпня 2019
Дрова для опалення
 

   Наші лісівники  пропонують населенню та закладам соціальної сфери уже сьогодні придбати за помірними цінами якісну  дров’яну сировину, при бажанні – колоті дрова - для економії бюджету та підтримки вітчизняного виробництва! Ще із шкільної парти дітей вчать, що ліс – це не лише відпочинок на природі, а й можливість отримати папір, ліки, екологічні меблі і елементи конструкції будинку. А ще важливим чинником, особливо для мешканців сільської місцевості, є отримання джерела енергії завдяки дровам.
     На сьогодні це і економічно дешевший вид енергії (майже у 2,5 рази порівняно з опалюванням природним газом), і енергетична незалежність. Тим більше, що все доступнішим і для закладів соціальної сфери, і для населення, стає встановлення твердопаливних котлів
     Слід зазначити, що і  котельні підприємства облаштовані  котлами з тривалим терміном горіння та високим коефіцієнтом тепловіддачі. Таким чином використання газу підприємством зведено до мінімуму.
     З метою економії газу багато наших  жителів  перейшли на опалення дровами, а для більш ефективної роботи таких котлів необхідні саме сухі дрова. А ще коефіцієнт тепловіддачі сухих дров збільшується на 20%. Тому так важливо дрова заготовити саме зараз і підсушити їх до початку опалювального сезону.  На підприємстві  створили пункти для складування дров паливних, де проводиться їх природне підсушування. А для виготовлення колених дров ось уже кілька років успішно працює виробнича дільниця, де змонтовані дровокольні верстати.
 Слід зазначити, що такі дрова користуються великим попитом у населення, незважаючи на те, що високою залишається їх ціна
   З початку 2019 року  реалізовано  майже  14962 кубометри дров’яної деревини. І цей показник дещо перевищує реалізацію у попередньому році. Населенню та працівникам підприємства реалізовано 8245  кубометрів, закладам освіти - 1178 кубометрів, іншим  підприємствам і споживачам – приблизно 5539 кбм.
     - Реалізація дров паливних має проводитись саме у весняно-літній період, - переконує головний інженер підприємства Василь Швейко, адже власники твердопаливних котлів переконалися, що спалювання сирих дров неефективне. До того ж, у цей період сприятливі погодні умови для заїзду будь-якого транспортного засобу на ділянку лісового масиву
   Зараз також ретельно перевіряють готовність котелень до  опалювального  сезону. Згодом до його початку  в усіх підрозділах буде проведено профілактичні заходи з обслуговування  котлів та усунення виявлених  неполадок.

                                                                                                               Прес - служба.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
Вчора

      Чудового недільного дня зібралися берегометчани на селищному стадіоні, щоб урочисто відзначити День працівника лісу та День селища.
        Бадьорі мелодії духового оркестру школи мистецтв запрошували усіх до святкової сцени, звідки й пролунали найкращі вітання та побажання славним трударям. А стосувалися вони усіх, хто пов'язав свою долю з лісом, примноженням та використанням його невичерпних ресурсів. Одним із найдорожчих скарбів нашого краю є неповторна краса лісів. Ліс – не тільки унікальний і безцінний дарунок природи, прикраса рідної землі, але й запорука нашої екологічної безпеки, а також основа економічної стабільності регіону. Тому невтомна праця лісівників Буковини, котра спрямована на збереження та примноження цього національного скарбу, сьогодні дуже поважна.

Всі новини