en
Головна сторінка   »  
Новини
« назад

10 липня 2019
Держлісагентство працює в напрямку діджиталізації
 

Держлісагентство працює в напрямку діджиталізації та повністю підтримує пропозиціїEuropean Business Association щодо концепції держави у смартфоні. Детальніше про це тут:https://bit.ly/2FRBi0E. 

Зокрема, щодо запровадження загальнодержавного електронного реєстру лісорубних квитків та загальнодержавної системи електронного обліку деревини, обов’язкової для ведення всіма постійними лісокористувачами. Це сприятиме відкритості інформації, пов’язаної з лісовим господарством та зменшенню обігу незаконно заготовленої деревини. 

�� Що вже зроблено Держлісагентством? 

�� Повністю введена система електронного обліку деревини у лісгоспах, які входять до сфери управління відомства. А це 73% лісів України. 

�� Однак ще залишається "чорна діра" у майже 30%, де не відбувається биркування деревини.

�� На сайті https://bit.ly/2S3RbbI виставляються не лише лісорубні квитки на заготівлю деревини, а й можна: 

☝️дізнатися про відтворення лісів 

☝️перевірити легальність лісопродукції

☝️переглянути перелік виданих сертифікатів про походження лісо- та пиломатеріалів

☝️слідкувати за перебігом міжнародної сертифікації лісів 

Це перший крок до діджиталізації. Працюємо далі разом з ДП "Лісогосподарський Інноваційно-Аналітичний Центр"

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
11 жовтня 2019

       Бухгалтер – сфера динамічна. Через часті законодавчі зміни сучасним бухгалтерам роботи не бракує. І хоча на поміч їм сьогодні приходить сучасна комп’ютерна техніка і відповідне програмне забезпечення, обсяги робіт теж невпинно зростають. Це одна з тих професій, де щоденно потрібно вчитися, слідкувати за змінами та швидко адаптуватися до всіляких нововведень. Тобто, треба йти в ногу з часом. І Євдокія Дарій – бухгалтер нашої центральної бухгалтерії -  саме так і прагне трудитись, за що й заслужила шану і повагу у колективі.

Всі новини