en
Головна сторінка   »  
Новини
« назад

11 червня 2019
Дотримуватись строків полювання
 

      Відповідно до ст. 19 Закону України «Про мисливське господарство та полювання» повідомляємо,  що наказом по підприємству встановлено такі строки індивідуального полювання на диких копитних тварин:
- на самців козулі з 8 червня по 31 грудня 2019 року включно;
- на самців кабана та його молодняк, здатний до самостійного існування, з 3 серпня 2019 року по 31 січня 2020 року;
- на самців оленя благородного та його молодняк, зданий до самостійного існування, з 7 вересня 2019 року по 31 січня 2020 року включно;
- на  самок оленя благородного, кабана, козулі та його молодняк, здатний до самостійного існування, з 7 вересня 2019 року  по 31 грудня 2019 року включно.
      Колективне та облавне полювання:
- на самців оленя, кабана та його молодняк, здатний до самостійного існування, з 5 жовтня 2019 року по 31 січня 2020 року;
- на самок оленя, козулі,кабана та їх молодняк, здатний до самостійного існування, з 5 жовтня 2019 року  по 31 грудня 2019 року включно.
      Установлено, що днями полювання на парнокопитних звірів при проведенні індивідуального полювання є усі дня тижня, колективного – середа, субота та неділя, облавного – субота та неділя.
      Полювання слід проводити за ліцензіями згідно із затвердженими лімітами добування диких парнокопитних та хутряних звірів у сезон полювання 2019 – 2020  рр.
      Колективне та облавне полювання на парнокопитних тварин дозволяється в складі не більше 20 мисливців, включаючи нагоничів і не більше 2 разів в одному мисливському угідді протягом сезону.
     Добування вовка дозволяється за наявності в мисливця ліцензії або відстріляної картки на добування інших мисливських тварин.
     Просимо любителів полювання суворо дотримуватись усіх строків і термінів та зичимо успіхів, а працівники мисливського господарства забезпечать належну охорону мисливського фонду, суворе дотримання мисливцями правил полювання та техніки безпеки.

 

 

Прес –служба.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
Вчора

      Чудового недільного дня зібралися берегометчани на селищному стадіоні, щоб урочисто відзначити День працівника лісу та День селища.
        Бадьорі мелодії духового оркестру школи мистецтв запрошували усіх до святкової сцени, звідки й пролунали найкращі вітання та побажання славним трударям. А стосувалися вони усіх, хто пов'язав свою долю з лісом, примноженням та використанням його невичерпних ресурсів. Одним із найдорожчих скарбів нашого краю є неповторна краса лісів. Ліс – не тільки унікальний і безцінний дарунок природи, прикраса рідної землі, але й запорука нашої екологічної безпеки, а також основа економічної стабільності регіону. Тому невтомна праця лісівників Буковини, котра спрямована на збереження та примноження цього національного скарбу, сьогодні дуже поважна.

Всі новини