en
Головна сторінка   »  
Новини
« назад

10 червня 2019
Охорона праці – під контролем
 

    Як ми уже повідомляли, протягом 3 місяців на нашому підприємстві проходили навчання з охорони та безпеки праці. Вони є регулярними, адже робота у лісовому господарстві  досить важка та відповідальна. Особливо це стосується тих ділянок роботи з підвищеною небезпекою, на  яких люди  працюють  з  небезпечними механізмами. Саме тому й питанням організації безпечної праці приділяють особливу увагу адміністрація та профспілковий комітет.
- Ми і надалі спрямовуватимемо  значні кошти на охорону людської праці, - зазначає директор лісомисливгоспу Руслан Максимчук. - Саме тому я закликаю робітників постійно підвищувати свій кваліфікаційний рівень та дотримуватись вимог безпеки праці на виробництві.  А ще спасибі вам, наші  славні трудівники, що з честю виконуєте свої завдання та примножуєте добру славу нашого підприємства і в питаннях охорони праці та техніки безпеки.

  На високому організаційному  та професійному рівні пройшли такі навчання у Вашківецькому лісництві, яке очолює Микола Дмитрюк. Слід зазначити, що в даному колективі працюють високопрофесійні лісівники, які служать прикладом у питаннях охорони праці, свідченням чому були неодноразові призові місця в оглядах –конкурсах, присвячених Всесвітньому дню охорони праці.
   Отож після закінчення навчання було проведено перевірку їх знань з питань охорони праці та пожежної безпеки. Головний інженер Василь Швейко та провідний інженер з ОП Іван Коротчук залишилися задоволеними відповідями робітників на поставлені запитання. Всі вони були екзаменовані та допущені до виконання своїх виробничих обов’язків. Ми ж закликаємо усіх наших трудівників працювати безпечно та без виробничих травм!
   
                                                                                                                    Прес – служба.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
Сьогодні

     З настанням літа активізується життєдіяльність кліщів.  Важливо знати, що кліщі концентруються на лісових доріжках і стежках, порослих по узбіччях травою. Тут їх у багато разів більше, ніж в навколишньому лісі. Кліщ чіпляється і до декількох годин може повзати по людині або тварині, шукаючи місце для укусу.

Всі новини