en
Головна сторінка   »  
Новини
« назад

10 червня 2019
Охорона праці – під контролем
 

    Як ми уже повідомляли, протягом 3 місяців на нашому підприємстві проходили навчання з охорони та безпеки праці. Вони є регулярними, адже робота у лісовому господарстві  досить важка та відповідальна. Особливо це стосується тих ділянок роботи з підвищеною небезпекою, на  яких люди  працюють  з  небезпечними механізмами. Саме тому й питанням організації безпечної праці приділяють особливу увагу адміністрація та профспілковий комітет.
- Ми і надалі спрямовуватимемо  значні кошти на охорону людської праці, - зазначає директор лісомисливгоспу Руслан Максимчук. - Саме тому я закликаю робітників постійно підвищувати свій кваліфікаційний рівень та дотримуватись вимог безпеки праці на виробництві.  А ще спасибі вам, наші  славні трудівники, що з честю виконуєте свої завдання та примножуєте добру славу нашого підприємства і в питаннях охорони праці та техніки безпеки.

  На високому організаційному  та професійному рівні пройшли такі навчання у Вашківецькому лісництві, яке очолює Микола Дмитрюк. Слід зазначити, що в даному колективі працюють високопрофесійні лісівники, які служать прикладом у питаннях охорони праці, свідченням чому були неодноразові призові місця в оглядах –конкурсах, присвячених Всесвітньому дню охорони праці.
   Отож після закінчення навчання було проведено перевірку їх знань з питань охорони праці та пожежної безпеки. Головний інженер Василь Швейко та провідний інженер з ОП Іван Коротчук залишилися задоволеними відповідями робітників на поставлені запитання. Всі вони були екзаменовані та допущені до виконання своїх виробничих обов’язків. Ми ж закликаємо усіх наших трудівників працювати безпечно та без виробничих травм!
   
                                                                                                                    Прес – служба.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
Вчора

      Чудового недільного дня зібралися берегометчани на селищному стадіоні, щоб урочисто відзначити День працівника лісу та День селища.
        Бадьорі мелодії духового оркестру школи мистецтв запрошували усіх до святкової сцени, звідки й пролунали найкращі вітання та побажання славним трударям. А стосувалися вони усіх, хто пов'язав свою долю з лісом, примноженням та використанням його невичерпних ресурсів. Одним із найдорожчих скарбів нашого краю є неповторна краса лісів. Ліс – не тільки унікальний і безцінний дарунок природи, прикраса рідної землі, але й запорука нашої екологічної безпеки, а також основа економічної стабільності регіону. Тому невтомна праця лісівників Буковини, котра спрямована на збереження та примноження цього національного скарбу, сьогодні дуже поважна.

Всі новини