en
Головна сторінка   »  
Новини
« назад

06 червня 2019
З Днем Журналіста!
 

   Колектив ДП "Берегометське ЛМГ" щиро вітає з Днем Журналіста нашого працівника Ірину Степанівну Матчишину.
   Вже достатньо багато років Ірина Степанівна подає матеріали про роботу нашого підприємства у різні засоби масової інформації.
   Все своє життя вона присвятила Перу і Слову. Про славну працю лісівників знають по всій Україні та навіть світі.
   Бажаємо Вам, Ірина Степанівна, натхнення, достойної журналістської роботи і на все це - здоров'я і сили.

 

З повагою,

колектив ДП "Берегометське ЛМГ"

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
Вчора

      Чудового недільного дня зібралися берегометчани на селищному стадіоні, щоб урочисто відзначити День працівника лісу та День селища.
        Бадьорі мелодії духового оркестру школи мистецтв запрошували усіх до святкової сцени, звідки й пролунали найкращі вітання та побажання славним трударям. А стосувалися вони усіх, хто пов'язав свою долю з лісом, примноженням та використанням його невичерпних ресурсів. Одним із найдорожчих скарбів нашого краю є неповторна краса лісів. Ліс – не тільки унікальний і безцінний дарунок природи, прикраса рідної землі, але й запорука нашої екологічної безпеки, а також основа економічної стабільності регіону. Тому невтомна праця лісівників Буковини, котра спрямована на збереження та примноження цього національного скарбу, сьогодні дуже поважна.

Всі новини