en
Головна сторінка   »  
Новини
« назад

15 травня 2019
Рейди – важлива складова лісового життя
 

   Наші лісівники з місяця в місяць стараються вчасно виконувати свої виробничі завдання. Та поряд з цим  у  лісовій справі завжди присутні три біди - незаконна рубка дерев, браконьєрство та лісові пожежі. Звичайно, пожежі є наслідком необережного поводження з вогнем у лісових масивах, необдуманих кроків,  тоді як незаконна вирубка дерев та браконьєрство є наслідком цілеспрямованої  свідомої діяльності людини.
   Щоб не трапилось таких бід, на підприємстві постійно проводиться відповідна робота щодо попередження та виявлення даних дій. Зокрема, постійними є роз’яснювальні та профілактичні заходи,особливо з молоддю. Наші спеціалісти пояснюють лісовим гостям правила поведінки у лісових масивах, особливо під час проведення рейдів. Значно активізується така робота у весняно- літній період, коли виникає загроза лісових пожеж. Не припиняються такі рейди і під час періоду полювання.
   Звичайно, порушення легше попередити, ніж потім наказувати винних, тим більше, що з року в рік зростають адміністративна відповідальність  та суми штрафів.
   -  Та найголовніше не спіймані лісопорушники та накладені штрафи,  а те, що така рейдова робота реально призводить до зменшення випадків незаконної діяльності у лісі, дисциплінує громадян, змушує дотримуватись законності та зберігати наші природні ресурси, - наголошує начальник лісового відділу Ярослав Лазоряк.

                                                                                                         Прес –служба.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
14 серпня 2019

   Наші лісівники  пропонують населенню та закладам соціальної сфери уже сьогодні придбати за помірними цінами якісну  дров’яну сировину, при бажанні – колоті дрова - для економії бюджету та підтримки вітчизняного виробництва! Ще із шкільної парти дітей вчать, що ліс – це не лише відпочинок на природі, а й можливість отримати папір, ліки, екологічні меблі і елементи конструкції будинку. А ще важливим чинником, особливо для мешканців сільської місцевості, є отримання джерела енергії завдяки дровам.

Всі новини