en
Головна сторінка   »  
Новини
« назад

14 травня 2019
Прийди на роботу у вишиванці
 

    У третій четвер травня в Україні відзначатимуть досить молоде свято — День вишиванки. У 2019 році — це 16 травня. Свято з’явилося у наших рідних  Чернівцях і зажило всенародної любові та  популярності. Зазначимо, що навіть світові зірки за кордоном одягають в цей день вишиванки.
      Основна мета свята — збереження українських національних цінностей та їхня популяризація. День вишиванки з’явився у 2006 році з ініціативи студентки Чернівецького національного університету Лесі Воронюк. Дівчина запропонувала своїм одногрупникам і студентам вибрати один день і всім разом вдягти вишиванки. Протягом наступних років святкування розрослося до всеукраїнського рівня.
Модні тренди Дня вишиванки 2019 року.
       У 2019 році головним трендом є вишиванки з гумкою посеред рукава. Також слід виділити яскраву палітру — вишиванки зеленого, бордового, рожевого кольорів. Що символізує колір вишиванки?

Білий колір — символ невинності та оберіг від нещастя.
Червоний — символізує любов до людини, життя, енергію сонця, радість.
Чорний колір — багатство і добробут.
Зелений — жіночий колір.
Синій колір — символ неба і води, звільнення від недуг і душевний спокій.
Золотий або жовтий — символ меду і пшениці, добробуту, достатку, багатства і радості.

      Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті.  Вже стало доброю традицією для нашого колективу приходити в цей день на роботу у вишиваному одязі. Тому  закликаємо кожного свідомого і небайдужого громадянина 16 травня просто одягнути вишиванку і в ній піти на роботу, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість, духовну свідомість, виявлення своєї приналежності до українського народу, його історії, сьогодення та майбутнього.

 

Прес – служба.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
14 серпня 2019

   Наші лісівники  пропонують населенню та закладам соціальної сфери уже сьогодні придбати за помірними цінами якісну  дров’яну сировину, при бажанні – колоті дрова - для економії бюджету та підтримки вітчизняного виробництва! Ще із шкільної парти дітей вчать, що ліс – це не лише відпочинок на природі, а й можливість отримати папір, ліки, екологічні меблі і елементи конструкції будинку. А ще важливим чинником, особливо для мешканців сільської місцевості, є отримання джерела енергії завдяки дровам.

Всі новини