en
Головна сторінка   »  
Новини
« назад

13 травня 2019
Фазанів випустили на природу
 

  Днями мисливці Вижниччини випустили у природу 80 вирощених у вольєрах фазанів. Відбулося це у с. Замостя на обійсті єгеря  Дмитра  Маглія.  Разом з дружиною Марією вони зробили все для того,  щоб птахам у них було комфортно, годували, оберігали від примх погоди. І хоч  вирощування птахів - справа досить складна та фінансово витратна, Маглії  не шкодують , що зайнялися нею, проте, коли прийшов час випускати, сумно стало на душі, бо так прив’язалися до них і любили доглядати.
   Фазани – дикі птиці і тому їх намагаються вирощувати у максимально наближених до дикої природи умовах, адже  потім у будь-якому випадку доводиться їх  випускають на природу. Роблять це з метою відтворення мисливської фауни. А збільшення чисельності та різноманітності мисливської фауни – одне з головних завдань, над якими працюють і наші лісівники.
   Головний мисливствознавець нашого лісомисливгоспу Андрій Марчук, який взяв активну участь у цьому дійстві, зазначив: « Ми переконані, що птахи добре приживуться у дикій природі та згодом виведуть пташенят. А ми, в свою чергу, подбаємо про їхнє подальше комфортне перебування . Саме з цією метою встановили для них годівниці». А згодом додає, що мисливець не той, хто уміє цілити з рушниці. Мисливець той, хто любить природу і робить для дозвілля корисні та добрі справи.

                                                                                                               Прес –служба.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
14 серпня 2019

   Наші лісівники  пропонують населенню та закладам соціальної сфери уже сьогодні придбати за помірними цінами якісну  дров’яну сировину, при бажанні – колоті дрова - для економії бюджету та підтримки вітчизняного виробництва! Ще із шкільної парти дітей вчать, що ліс – це не лише відпочинок на природі, а й можливість отримати папір, ліки, екологічні меблі і елементи конструкції будинку. А ще важливим чинником, особливо для мешканців сільської місцевості, є отримання джерела енергії завдяки дровам.

Всі новини