en
Головна сторінка   »  
Новини
« назад

10 квітня 2019
Пожежонебезпечний період
 

  На території  нашого лісомисливсгопу  проводяться роботи до підготовці до пожежонебезпечного періоду. Лісівники добре розуміють, що одним  з головних їх завдань є охорона   лісових насаджень від пожеж. І тут неабияк сумлінно повинна працювати лісова охорона, а також працівники лісової пожежної станції. Приємно зазначити, що  впродовж багатьох років не було загорань у наших  лісових масивах, а це неабияка заслуга відповідних працівників, широка та ефективна  роз’яснювальна робота серед населення, навчання пожежників, повне комплектування пожежної станції усім необхідним для ліквідації загорань. Лісова охорона постійно здійснює чергування , а в пожежонебезпечний період їй на допомогу приходять ще й сезонні пожежні спостерігачі.  
  На підприємстві успішно функціонує лісова пожежна станція, поряд з якою розміщена водонапірна башта. В наявності є  напірні пожежні рукави, у кожному лісництві- ранцеві лісові вогнегасники- обприскувачі, обладнані пожежні водойми та щити, а також  пункти  для зберігання пожежного інвентаря.
  В  осінньо-зимовий період  працівники лісової пожежної станції  здійснювали огляд  та поточні ремонти інструментів , протипожежного інвентаря у спеціально обладнаному боксі, який добре отоплюється. Державна лісова охорона також оновила необхідну наочну агітацію на протипожежну тематику, було  заготовлено  матеріали для перекриття непланових доріг в особливо пожежонебезпечний період у лісі. Водії пожежного автомобіля Микола Зінич, Анатолій Грибенчук та Микола Токар постійно вдосконалюють свої знання та вміння, нещодавно отримали нові посвідчення операторів насосних станцій. Згодом взяли активну участь в районних командно- штабних навчаннях з ліквідації пожежі у лісових масивах та перевірки готовності рятувальників до швидкого реагування на виникнення загорань та завоювали почесне 2 місце.
   - Підготовка до пожежонебезпечного періоду у лісі розпочалась завчасно та йде по затвердженому плану, - розповідає начальник ЛПС Василь Рощебак.- Також своєчасно були складені мобілізаційно- оперативні плани ліквідації лісових пожеж на території лісмисливсгоспу.
    Згідно виданого наказу лісничих зобов’язано посилити патрулювання підпорядкованої території лісового фонду, доукомплектувати пожежний інвентар, проводити роз’яснювальну роботу серед населення. Слід також перевірити стан джерел водопостачання та наявність впорядкованих під’їздів до них,  посилити роботу щодо очищення лісу від захаращення і порубочних залишків. На період високої пожежної небезпеки обмежувати чи забороняти в’їзд транспортних засобів та відвідування населенням лісових масивів з високими класами пожежної безпеки. Для оперативного гасіння лісових пожеж забезпечити наявність об’єктових резервів паливно-мастильних матеріалів.
    
    Пожежонебезпечний період у лісі настає не по календарю, а відразу після сходу снігового покриву та закінчується пізно восени з настанням низьких температур та рясних дощів. Тому прохання до всіх відвідувачів та туристів  бути у цей період особливо обережними з вогнем у лісі. Тільки спільними зусиллями ми зможемо зберегти наші зелені насадження від загорань.

                                                                                      Прес –служба.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
17 липня 2019

 Ліс - тип природних комплексів, у якому поєднуються переважно деревна та чагарникова рослинність з відповідними ґрунтами, трав’яною рослинністю, тваринним світом, мікроорганізмами та іншими природними компонентами, що взаємопов’язані у своєму розвитку, впливають один на одного і на навколишнє природне середовище.

Всі новини