en
Головна сторінка   »  
Новини
« назад

08 квітня 2019
Ми тебе любимо, ліс!
 

  Наш чудовий карпатський край багатий на вічнозелені ліси, а рідне та улюблене село Лопушна потопає у їх зачарованій  красі. Тут утворились цілі династії працівників лісового господарства, чимало із них, як і ми, розпочинали своє знайомство із зеленим другом саме зі шкільного лісництва.
   Таке лісництво вже багато років функціонує при школі, а очолює його помічник лісничого Лопушнянського лісницта Тодор Косован. Ми, молодь, постійно захоплюємось природою рідного краю, бо змалку звикли до дзвінкового пташиного співу, чистоти та пахощів гірського повітря. Навчатися лісівничій справі дуже цікаво, тим більше, що старші наші вчителі – лісівники у всьому нам допомагають.
  Вже зовсім скоро ми закінчимо своє навчання та обиратимемо професію до душі. Ми ж однозначно вирішили: станемо лісівниками. І  в цьому нам допомагає саме участь у роботі шкільного лісництва. Хочеться сказати щирі слова подяки керівництву ДП « Берегометське ЛМГ», зокрема його директору Руслан Максимчуку за те, що допомагають нам і розуміють наші дитячі прохання. Так, лісівники виділили нам 400 га лісової площі в урочищах Антофіївська та Перегінка, де ми маємо змогу вивчати форми і склад лісів, проводити досліди. Вони придбали для нас цікаву наочну агітацію про флору і фауну наших лісів.
   Кожного року навесні ми залюбки беремо участь в акції « Майбутнє лісу у твоїх руках», під час якої спільно зі старшим  товаришами садимо ліс, а потім доглядаємо за ним. Дуже цікаво спостерігати за тим, як ростуть молоді деревця: ми уже добре знаємо, що саджанці модрини швидше тягнуться вгору, ніж ялини чи ялиці. А під час екскурсій до лісового розсадника залюбки спостерігаємо як з маленької насінини, отої, що вчора зібрали, виростає сіянець, а згодом і молоде деревце.
   Тому без перебільшення можемо сказати, що корисна робота на свіжому повітрі згуртовує нас, дарує позитивні емоції та дає можливість  власноруч зробити добру справу.

 

Вадим Криштофяк та Володимир Бощук,
учні Лопушнянської ЗОШ І-ІІІ ст.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
17 липня 2019

 Ліс - тип природних комплексів, у якому поєднуються переважно деревна та чагарникова рослинність з відповідними ґрунтами, трав’яною рослинністю, тваринним світом, мікроорганізмами та іншими природними компонентами, що взаємопов’язані у своєму розвитку, впливають один на одного і на навколишнє природне середовище.

Всі новини