en
Головна сторінка   »  
Новини
« назад

12 березня 2019
Наша команда – переможець
 

   В переддень Міжнародного дня захисту прав жінок і миру – 8 Березня  відділом сім”і, молоді і спорту Вижницької РДА  було організовано турнір з волейболу серед жіночих команд району. Наша команда « Лісівник» завжди бере активну участь у спортивному житті краю і цього разу не залишилась осторонь : тренер команди та водночас лісничий Вашківецького лісництва Микола Дмитрюк виставив на змагання добре підготовлених спортсменок.
   У важкій та напруженій боротьбі наші славні волейболістки зуміли здобути перемогу. А всього у змаганнях брали участь команди Вижницької РДА, Вашківецької ОТГ, Вижницького коледжу прикладного мистецтва, Банилівської сільської Ради та освітяни Берегометської ЗОШ №3.
   Нашим чудовим спортсменкам вручено Кубок та Грамоту, а також квіти і подарунки від тренера, який пишається таким їхнім досягненням.
   Також лісівників з перемогою щиро привітали директор підприємства Руслан Максимчук та голова профкому Василь Бужора і побажали нових перемог та успіхів у повсякденній трудовій діяльності.

 

 

Прес –служба.

 

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
Вчора

     21 травня 2019 року представники благодійної організації «Україна – це ми» вручили лісівникам Буковини громадські нагороди та подяки від військових волонтерів за допомогу українській армії.

Всі новини