en
Головна сторінка   »  
Новини
« назад

09 березня 2019
Лісівники вшанували Великого Шевченка
 

  У цьому році ми урочисто відзначили 205-  річницю з дня народження нашого великого українського поета Т.Г. Шевченка. Вже стало доброю традицією на початку весни відзначати  9 та 10 березня так звані « Шевченківські дні», які співпадають з роковинами  його народження і смерті.
   В нашому селищі теж споруджено пам’ятник Кобзареві, біля якого проходять урочистості, ініціаторами яких є селищний голова Сергій Боднарюк та директор будинку культури Євгенія  Атрощенко. Цього святкового березневого дня біля нього зібралися  всі небайдужі, в тому числі й лісівники, щоб згадати великий вклад Шевченка у розвиток нашої Батьківщини не лише як письменника, а й  як мислителя. Згадали про його нелегку долю та поставили в приклад, як взірець нездоланності, що є надзвичайно актуальним в ці нелегкі для  нашої Вітчизни часи.
    Під час проведення даного заходу священник Свято - Юріївської церкви отець Степан Колотило прочитав молитву та склав подяку великому Кобзарю, а присутні поклали до обеліска вінки і квіти.
   Тож якими пророчими були слова великого генія:

 

«Свою Україну любіть,
Любіть її…Во время люте,
В останню тяжкую минуту
За неї Господа моліть».

 

Прес –служба.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
Вчора

     21 травня 2019 року представники благодійної організації «Україна – це ми» вручили лісівникам Буковини громадські нагороди та подяки від військових волонтерів за допомогу українській армії.

Всі новини