en
Головна сторінка   »  
Новини
« назад

08 лютого 2019
Молодий, та беручкий до роботи
 

     Чимало добрих справ на рахунку колективу лісопильно - деревообробного цеху. Останніми роками тут значно оновлено виробничі потужності, що дало змогу випускати якісну продукцію, яка користується попитом у споживачів. До прикладу, за 2018 рік трудівники цеху розпиляли понад 27 тисяч кубометрів деревини, випустивши 18,5 тисяч кубометрів  пиломатеріалів хвойних та букових порід.
    Випущена продукція вчасно реалізується покупцям, серед яких – підприємства  з Румунії і Молдови, а також вітчизняні - ТзОВ «Буковина інвест», ТзОВ «Лаванда», ПП «ЛЮКС-ЕКО-ДОМ». Старанно працюють лісопильщики, серед яких і стропальник Микола Чобан/ на фото/. Всього п’ятий рік він у колективі, та зумів зарекомендувати себе працьовитим і беручим до роботи. Той не дивно, адже в цьому ж цеху трудяться його мама Катерина та старший брат Григорій. Молодший Чобан старається ні в чому не поступатися своїм рідним, які теж працюють на славу.
    - Моя робота вимагає великої уваги та зосередженості, - зазначає Микола. - Стараюся правильно стропувати та ув’язувати вантажі, відчіплювати стропи на місці встановлення або укладання. А ще треба вміти вчасно подавати сигнали кранівнику і стежити за вантажем під час піднімання, переміщення та укладання. Та мені подобається така робота.
    У Миколи завжди порозуміння з кранівником, між небом і землею, де кранівник – це небо, а стропальник – земля. То правду кажуть, що без стропальника кранівник нічого не зробить.

                                                                                                            Прес – служба.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
14 серпня 2019

   Наші лісівники  пропонують населенню та закладам соціальної сфери уже сьогодні придбати за помірними цінами якісну  дров’яну сировину, при бажанні – колоті дрова - для економії бюджету та підтримки вітчизняного виробництва! Ще із шкільної парти дітей вчать, що ліс – це не лише відпочинок на природі, а й можливість отримати папір, ліки, екологічні меблі і елементи конструкції будинку. А ще важливим чинником, особливо для мешканців сільської місцевості, є отримання джерела енергії завдяки дровам.

Всі новини