en
Головна сторінка   »  
Новини
« назад

07 лютого 2019
Ремонтуємо лісові дороги
 

    В нашому трудовому колективі одним з важливих питань повсякденної діяльності є поліпшення лісової інфраструктури, тому ми не лише облаштовуємо рекреаційні пункти, а  й щороку відновлюємо та ремонтуємо лісові дороги.
- Хороша лісова дорога – це запорука оперативності та економії пального . Завдяки «лісовим артеріям» підвищується продуктивність техніки і роботи підприємства в цілому, - зазначає начальник дорожньої ремонтно-будівельної дільниці Зіновій Джурик. – Відремонтовані дороги створюють зручні умови для оперативного реагування у випадку лісової пожежі та незаконних рубок і браконьєрства.
   До сказаного додамо, що окрім лісогосподарського, відремонтовані дороги мають й соціальне значення, адже  сполучають місцеві села та скорочують між ними відстані.
    Наш лісомисливгосп постійно проводить моніторинг стану лісових доріг та у випадку нагальної потреби, з метою підтримання безперебійних виробничих процесів проводить їх ремонт. Слід зазначити, що усі роботи здійснюються  за власні кошти.
    У минулому році було заплановано здійснити ремонт   75км доріг  з твердим. Фактично виконано 112 км. У планах роботи на 2019 рік передбачено провести такі ремонтні роботи на  75 км. Заплановано також будівництво нових лісових доріг  протяжністю 2,4 км.

 

Прес –служба.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
14 серпня 2019

   Наші лісівники  пропонують населенню та закладам соціальної сфери уже сьогодні придбати за помірними цінами якісну  дров’яну сировину, при бажанні – колоті дрова - для економії бюджету та підтримки вітчизняного виробництва! Ще із шкільної парти дітей вчать, що ліс – це не лише відпочинок на природі, а й можливість отримати папір, ліки, екологічні меблі і елементи конструкції будинку. А ще важливим чинником, особливо для мешканців сільської місцевості, є отримання джерела енергії завдяки дровам.

Всі новини