en
Головна сторінка   »  
Новини
« назад

06 лютого 2019
Навчання з пожежної безпеки
 

   6-го лютого на базі Державного підприємства «Берегометське лісомисливське господарство» відбулися тактико-спеціальні навчання пожежно-рятувальних підрозділів Вижницького району Управління державної служби з надзвичайних ситуацій у Черівецькій області. Саме з метою підвищення кваліфікаційних здібностей особового складу пожежно-рятувальних підрозділів, підтримання постійної готовності та відпрацювання навичок з гасіння пожеж в екологічних системах, проводились такі навчання. Під керівництвом п/п служби цивільного захисту, заступника начальника Управління ДСНС Василя Бабюка та начальника Вижницького районного сектору Олександра Ткача, а також за участю п’яти пожежних команд  - м. Вижниці, Вашківець, смт.Берегомет, смт. Кути та ДП "Берегометське ЛМГ" проводилось гасіння ймовірної пожежі на території нижнього складу підприємства. І лісівники, і пожежники продемонстрували повну фахову готовність, кваліфікаційні навички, випробовуючи пожежну техніку.
     Не секрет, що дотримання правил пожежної безпеки, слугує збереженню життя і здоров’я кожної людини, тим більше, що деякі лісівничі професії відносяться до досить небезпечних.
     На базі ДП «Берегометське ЛМГ» діє місцева пожежна команда  в складі чотирьох чоловік, які фахово підготовлені та оснащені необхідними протипожежними засобами.
- Ми значну увагу в роботі лісмисливгоспу приділяємо пожежній безпеці, - говорить директор підприємства Руслан Максимчук, - завжди вчасно реагуємо на надзвичайні ситуації, пов’язані з гасінням пожеж не лише у лісах, а й серед населення. Треба відмітити, що лісових пожеж у нас практично немає, що свідчить про злагоджену роботу працівників лісової охорони, які постійно ведуть профілактичні бесіди, як з працівниками підприємства, так і з жителями навколишніх сіл. Щиро вдячні працівникам рятувальних служб за хорошу і потрібну співпрацю.
 

Тетяна Тирон

 

 

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
14 серпня 2019

   Наші лісівники  пропонують населенню та закладам соціальної сфери уже сьогодні придбати за помірними цінами якісну  дров’яну сировину, при бажанні – колоті дрова - для економії бюджету та підтримки вітчизняного виробництва! Ще із шкільної парти дітей вчать, що ліс – це не лише відпочинок на природі, а й можливість отримати папір, ліки, екологічні меблі і елементи конструкції будинку. А ще важливим чинником, особливо для мешканців сільської місцевості, є отримання джерела енергії завдяки дровам.

Всі новини