en
Головна сторінка   »  
Новини
« назад

10 січня 2019
Ялинкова кампанія успішно завершена
 

  Працівники нашого підприємства відповідально підійшли до організації ялинкової кампанії: було проведено роз’яснювальну роботу серед населення щодо легального придбання у лісомисливгоспі ялинкової продукції, на сайті та в соцмережах розмістили оголошення про місця її  реалізації та ціни.
    І ось завдяки злагодженій роботі працівників лісництв та лісового відділу під час новорічних свят для населення було реалізовано 538 шт. хвойних дерев на суму 78тис. 228грн. Найбільшим попитом користувалися деревця висотою від 0.5 до 3 метрів. Окремо була облаштована площадка для реалізації новорічних ялинок на території Славецького лісництва біля торгівельного павільйону «Лісовичок».
    Сподіваємось, що вирощені дбайливими руками наших лісівників хвойні деревця принесли людям радість та добрий настрій. Принагідно хочемо подякувати усім, хто брав участь у заготівлі та реалізації лісових красунь. А вилучені під час ялинкової кампанії кошти будуть витрачені для розвитку нашого лісового господарства.

 

Прес – служба.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
Вчора

  Вихованці наших шкільних лісництв активно підтримали Всеукраїнську акцію « Годівничка» та допомагають пернатим пережити зимові холоди. Вони добре розуміють, що птахам непросто витримати випробовування морозами та нестачею кормів. Нерідко доводиться спостерігати на снігу і навіть у гніздах замерзлих, вкрай виснажених пташок.

Всі новини