en
Головна сторінка   »  
Новини
« назад

05 грудня 2018
Вітаємо з Днем Збройних Сил України!
 

  Адміністрація та профспілковий комітет ДП «Берегометське ЛМГ» щиро вітають працівників підприємства з Днем Збройних Сил України!
  6 грудня – це свято чоловіків, які захищають мир і спокій наших домівок, тих, хто здатен завжди підставити своє сильне плече чарівній половині людства.
    У пам’яті людей назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів - захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної матінки - землі.
    З особливою теплотою хочемо висловити щиру вдячність всім тим, хто сьогодні несе службу у лавах Збройних Сил України, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян. Віримо, що наші військовослужбовці й надалі будуть виступати надійним гарантом суверенітету та територіальної цілісності нашої держави.
   Щиро подяка нашим працівникам, вчорашнім воїнам, які сумлінно відслужили і повернулися у нашу трудову сім”ю, а  це лісоруб Мигівського лісництва Андрій Танасійчук, технік з обліку Лопушнянського лісництва Андрій Скульчук, бетоняр РДБД Михайло Романюк, водій РТД Роман Романюк, оператор рубильної машини лісопильного цеху Богдан Королюк та укладальник пиломатеріалів цього ж цеху Тарас Кочерган. На захисті мирних рубежів держави нині стоять чокерувальник Берегометського лісництва Микола Ковалюк та лісоруб Мигівського лісництва Іван Кузик.  А укладальник пиломатеріалів лісопильного цеху Дмитро Паламарюк несе свою нелегку службу у зоні проведення ООС на Сході країни. Усім їм ми бажаємо щасливого повернення до рідної домівки.
 Щире спасибі і тим 12  нашим працівникам – атовцям,  які пройшли нелегкими фронтовими дорогами, спасибі за мужність і героїзм, силу і витривалість, за те, що з честю виконали свій конституційний обов’язок, демонструючи вірність військовій присязі.
   Дорогі наші співвітчизники! Від щирого серця бажаємо вам і вашим сім”ям міцного здоров’я, добра та щастя, мирного неба над Україною! Нехай відвага, сміливість і мужність допомагають вам долати всі труднощі, що зустрічаються на вашому життєвому  шляху!

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
15 лютого 2019

   15 лютого в Україні вшановують пам'ять тих, хто не повернувся додому і чиї долі обпалила афганська війна. 30 років тому були виведені радянські війська з Афганістану. Найважчими підсумками афганської війни стали загибель наших солдат і офіцерів, скалічені долі молодих людей, гіркота споминів про нелегкі бої, втрати та рани бойових побратимів.

Всі новини