en
Головна сторінка   »  
Новини
« назад

04 грудня 2018
Бережемо тварин від браконьєрства
 

   Одним із основних завдань єгерів у цей нелегкий зимовий період є охорона та захист диких тварин, попередження випадків браконьєрства. Слід зазначити, що наші єгеря успішно справляються з цим завданням та дбають про збереження мисливської фауни у наших карпатських лісах.
    За словами головного мисливствознавця Андрія Марчука для патрулювання по охороні мисливських угідь створені оперативні групи з числа працівників лісової охорони та працівників поліції. Мисливські угіддя патрулюються згідно із затвердженим графіком. Протягом сезону було проведено десятки рейдів  патрулювань. За наслідками рейдів було  виявлено 7 випадків порушень правил полювання, складено 7 протоколів про адміністративні правопорушення та стягнуто  2091 гривню штрафів / ст.85.ч.1 КУпАП/.
     Крім цього, постійно ведеться боротьба із порушниками правил полювання – браконьєрами. Із метою  попередження таких випадків проводиться роз’яснювальна робота, на єгерських обходах  встановлено відповідні аншлаги та інформаційні стенди на мисливську тематику. Тому можна з гордістю сказати, що на варті мисливських угідь стоять справжні фахівці, які і в майбутньому докладатимуть усіх зусиль, щоб порушники не залишилися непокараними. А, значить, звірина зможе спокійно і безпечно перезимувати.

 

Прес –служба.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
Сьогодні

   Наближається велике свято Воскресіння Господнього. Ми всі з нетерпінням чекаємо на нього і святкуватимемо у родинному колі. Однак, є люди похилого віку, які не мають рідних. Саме їм так хочеться подарувати Великодню радість та потішити невеличкими подарунками.

Всі новини