en
Головна сторінка   »  
Новини
« назад

04 грудня 2018
Атестація робочих місць
 

   На підприємстві належна увага приділяється питання охорони та безпеки праці. Одним з важливих пунктів є атестація робочих місць. І, насамперед, тому, що технологічний процес, використовуване обладнання, сировина і механізми є потенційними джерелами шкідливих і небезпечних виробничих факторів. Саме вони й несприятливо впливають на стан здоров’я працівників. А воно – здоров’я наших лісівників - є найважливішим для керівників підприємства.
    Основна мета атестації – регулювання відносин між роботодавцем і працівниками у галузі реалізації прав на здорові й безпечні умови праці, пільгове пенсійне забезпечення, пільги та компенсації за роботу у несприятливих умовах.
   Як зазначив провідний інженер з охорони праці Іван Коротчук результати атестації також використовуються для розробки заходів з покращення умов праці і оздоровлення трудівників. Таким чином, атестація робочих місць сприяє критичній оцінці виявлених слабких місць, тим самим даючи змогу підвищити рівень охорони праці.
    В цьому році  підприємство провело атестацію 5 робочих місць, зокрема: оператора заправних станцій - ремонтно-транспортна дільниця, коваля ручного кування з ремонтно- транспортної дільниці / на фото/  та Чемернарського лісництва, водія автотранспортних засобів / бензовоза/ - ремонтно- транспортна дільниця та заточувальника деревообробного інструменту з лісопильно –деревообробного цеху. Фахівці лабораторії аналітичного контролю ТзОВ « Моноліт –Еко» державного підприємства « Львівський науково- виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації М.Цундер та В. Мостовик
 провели всі необхідні заміри факторів шкідливого впливу середовища на цих робочих місцях. Отримані дані стали основною для розробки карт умов праці та підтвердження пільгового пенсійного забезпечення, доплат та компенсації за роботу у шкідливих умовах для працівників.

 

Прес –служба.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
Сьогодні

   Наближається велике свято Воскресіння Господнього. Ми всі з нетерпінням чекаємо на нього і святкуватимемо у родинному колі. Однак, є люди похилого віку, які не мають рідних. Саме їм так хочеться подарувати Великодню радість та потішити невеличкими подарунками.

Всі новини