en
Головна сторінка   »  
Новини
« назад

29 січня 2018
Охорона праці - під контролем
 

   Найбільще щастя для кожної трудової людини йти на роботу й повертатися додому здоровою. Саме питаннями створення належних та безпечних умов праці постійно опікуються наші керівники. Провідний інженер з охорони праці Іван Коротчук відзначає, що жодна виробнича нарада не проходить без того, щоб не аналізувався стан безпеки праці на виробництві.
   Приємно відзначити, що у всіх виробничих підрозділах належним чином  обладнано кутки з ОП,  забезпечено їх необхідною літературою, інструкціями та нормативно – правовими документами. В кабінеті охорони праці проводяться ознайомлення людей з умовами праці на підприємстві, вступний інструктаж з охорони праці, пожежної та техногенної безпеки, а також безпеки дорожнього руху.
   Службою охорони праці та профспілковим комітетом систематично поновлюються, доповнюються та затверджуються відповідні інструкції, а виробничі підрозділи забезпечуються періодичними виданнями та технічною літературою. Під постійним контролем питання навчання робітників та підвищення їх кваліфікації. Тільки в 2017 році пройшли планове навчання з питань ОП та ТБ 8 ІТП  та 9 майстрів/ Укрцентркадриліс м. Боярка/, 2 лісничі тут же пройшли перепідготовку,  1 стропальник, 3 оператори котелень, 2 оператори гідроманіпулятора, 5 верстатників підвищили свої знання в Чернівецькому обласному  навчально- курсовому комбінаті ЖКГ. На базі Сторожинецького лісового коледжу проведено навчання з перепідготовки лісорубів 5 розряду на 6 в кількості 8 чоловік. В Берегометському політехнічному технікумі прошли перепідготовку 85 водіїв.
    Щорічно з нагоди проведення Всесвітнього дня охорони праці аналізується стан охорони праці на кожному робочому місці, у бригаді та виробничому підрозділі. Кращі з кращих відзначаються грошовими винагородами.
   Наші працівники – постійні учасники та переможці різноманітних конкурсів та змагань. В минулому році, приміром, лісоруб Чемернарського лісництва Костянтин Жолован, який переміг у змаганнях вальників лісу, представляв Буковину на аналогічних 20 Всеукраїнських змаганнях та зайняв 8 місце із 34 учасників. Водій ремонтно-транспортної дільниці Руслан Граб добре виступив на Всеукраїнських змаганнях операторів гідроманіпуляторів, зайнявши  3 місце.
    За 2017 рік службою охорони праці було проведено 47 перевірок та  виявлено 280 порушень нормативно – правових актів з ОП, з них 278 усунено,а 2 у стадії виконання. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 13 посадових осіб та 17 працівників. Питанням безпечної праці приділялась належна увага на 12 засіданнях оперативного та адміністративно - громадського контролю. Було також  проведено медичний огляд 154 працівників підприємства.
  Для безпечної праці робітників згідно із нормами забезпечено спецодягом та спецвзуттям, засобами індивідуального захисту, медикаментами, а також кожний виробничий підрозділ забезпечений первинними засобами пожежогасіння.
   На охорону праці в минулому році було використано 1765,7 тис. грн, що становить 3,2 % від фонду оплати праці за попередній рік.
                                                                                                                Прес – служба.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
03 квітня 2020

     З 1 квітня 2020 року  настав «сезон тиші» у лісах. 
    У весняно-літній період для більшості диких звірів настає сезон парування і народження потомства. Це один з найвідповідальніших періодів у життєдіяльності тварин, що потребує додаткових життєвих ресурсів і значних витрат енергії й сил звіра.

Всі новини