en
Головна сторінка   »  
Новини
« назад

25 січня 2018
Підгодовуємо диких тварин
 

    Зима – це період справжнього випробування для диких тварин і птахів, і не стільки холодом, скільки голодом. Ось тут на підтримку братам нашим меншим, як  жартівливо називають диких тварин, приходить наша єгерська служба. А мисливська фауна лісмисливгоспу досить багата і різноманітна. Тут і олені,кабани, козулі, ведмеді, вовки, лисиці, зайці тощо.
   Робота єгерської служби розрахована на наявність достатньої природної кормової бази, заготівлю кормів та охорону угідь від шкідливих тварин та браконьєрів. А щоб лісова звірина мала вдосталь кормів, про це подбали заздалегідь. Як розповів головний мисливствознавець Андрій Марчук,  ще з літа було заготовлено 10.6 тонн сіна, 6 тис. шт. кормових віників та 10 тонн зернових. На 15 га кормових полів вирощено топінамбур для підгодівлі тварин. А щоб їжа краще смакувала звірам, придбали 8 тонн солі.

   Єгерська служба підприємства подбала про своєчасний ремонт годівниць та солонців, а також обладнала нові місця для підгодівлі тварин. Актуальним для єгерів залишається питання охорони  представників мисливської фауни. З цією метою проводять регулярні рейди, а також відстріл бродячих собак, вовків та лисиць.
   Зазначимо, що у мисливських  господарствах обов’язковим елементом біотехнічної діяльності є саме підгодівля тварин. Вона відіграє важливу роль у підтриманні доцільного рівня чисельності звірів та служить вагомим чинником попередження та зменшення пошкоджень лісових та сільськогосподарських угідь, забезпечує виживання багатьох видів в екстремальних зимових умовах.

Прес – служба

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
03 квітня 2020

     З 1 квітня 2020 року  настав «сезон тиші» у лісах. 
    У весняно-літній період для більшості диких звірів настає сезон парування і народження потомства. Це один з найвідповідальніших періодів у життєдіяльності тварин, що потребує додаткових життєвих ресурсів і значних витрат енергії й сил звіра.

Всі новини