en

Ласкаво просимо на офіційний веб-сайт

ДП "Берегометське лісомисливське господарство"

Державне підприємство “Берегометське лісомисливське господарство” створене у березні 1998 року на базі Берегометського держлісгоспу і державного мисливського господарства "Буковинське". Територія господарства належить до гірсько-лісової зони Українських Карпат, з висотою над рівнем моря до 1400 м. У структуру підприємства входять 9 лісництв, мисливське господарство, нижній склад, лісопильний деревообробний цех і ремонтно-транспортна дільниця. Контора лісомисливського господарства знаходиться в смт. Берегомет, що в 16-ти кілометрах від районного центру м.Вижниця і в 60-ти кілометрах від обласного центру м.Чернівці.

 

Детальніше

 

 

Останні новини

Вчора
Нагородження 21 травня

     21 травня 2019 року представники благодійної організації «Україна – це ми» вручили лісівникам Буковини громадські нагороди та подяки від військових волонтерів за допомогу українській армії.

Докладніше
Вчора
Дощі наробили лиха

   Цими весняними днями на території Чернівецької області пройшли грозові дощі, які викликали підйом рівня води у р. Сірет, а також в гірських потоках. Не оминула стихія і наші лісові угіддя. Саме ці грозові дощі наробили чимало лиха, пошкодивши лісові дороги, мости та підпірні стінки.

Докладніше
21 травня 2019
Вже пора й відпочити

   Днями на заслужений відпочинок урочисто провели помічника лісничого Чемернарського лісництва Івана Яреміна. Майже сорок три роки пропрацював він на буковинській землі на благо розвитку лісового господарства, полюбив цей чудовий буковинський край, бо тут не тільки знайшов своє життєве  покликання – берегти і примножувати карпатські ліси,  а й свою долю.

Докладніше

Всі новини

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.