en

Ласкаво просимо на офіційний веб-сайт

ДП "Берегометське лісомисливське господарство"

Державне підприємство “Берегометське лісомисливське господарство” створене у березні 1998 року на базі Берегометського держлісгоспу і державного мисливського господарства "Буковинське". Територія господарства належить до гірсько-лісової зони Українських Карпат, з висотою над рівнем моря до 1400 м. У структуру підприємства входять 9 лісництв, мисливське господарство, нижній склад, лісопильний деревообробний цех і ремонтно-транспортна дільниця. Контора лісомисливського господарства знаходиться в смт. Берегомет, що в 16-ти кілометрах від районного центру м.Вижниця і в 60-ти кілометрах від обласного центру м.Чернівці.

 

Детальніше

 

 

Останні новини

14 серпня 2019
Дрова для опалення

   Наші лісівники  пропонують населенню та закладам соціальної сфери уже сьогодні придбати за помірними цінами якісну  дров’яну сировину, при бажанні – колоті дрова - для економії бюджету та підтримки вітчизняного виробництва! Ще із шкільної парти дітей вчать, що ліс – це не лише відпочинок на природі, а й можливість отримати папір, ліки, екологічні меблі і елементи конструкції будинку. А ще важливим чинником, особливо для мешканців сільської місцевості, є отримання джерела енергії завдяки дровам.

Докладніше
14 серпня 2019
Заготівля кормових віників

   Щоб лісовим мешканцям було чим підкріпитися взимку, наші лісівники турбуються  про це вже тепер. Роблять це  з метою збереження популяції фауни у зимовий період,  адже в засніжені та морозні зими погіршуються умови добування корму, і це призводить до надмірного виснаження диких тварин. Єгерською службою уже заготовлено понад  9  тис. штук таких віників.

Докладніше
13 серпня 2019
Догляд за лісовими культурами

     Літо – пора догляду за молодими лісовими культурами та сіянцями у розсадниках. Погодні умови цього літа – тепло та рясні опади – сприяють розростанню трави та кущів, які є головними суперниками сіянців та посадок перших років у боротьбі «за місце під сонцем».

Докладніше

Всі новини

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.