en
Головна сторінка   »   Лісництва   »  
Славецьке

Славецьке лісництво
ДП "Берегометське лісомисливське господарство"

 

Лісничий – Грименчук Іван Миколайович


Помічник лісничого – Різніченко Андрій Іванович (тел.: 3-33-56)

 

Славецьке лісництво, загальною площею 2534,0 га, входить до складу ДП “Берегометське ЛМГ” і розташоване в північній  його частині на території Вижницького адміністративного району.


Контора лісництва знаходиться в смт Берегомет Вижницького району Чернівецької області, на відстані 3 км від контори лісгоспу та 10 км від районного центру.


Територія лісництва розділена на 1 майстерську дільницю та 7 обходів.


Згідно лісорослинного районування територія лісництва відноситься до гірсько-лісової зони Українських Карпат.


Клімат району розташування лісництва характеризується елементами гірського і лісостепового, а перехідним від помірно теплого до континентального.

  • Середньорічна температуру повітря +4,6°С, абсолютний максимум +34°С (3 серпня), абсолютний мінімум –32°С (2 лютого).
  • Середня кількість опадів на рік 979 мм на рік.
  • Тривалість вегетаційного періоду 180 днів.
  • Пізні весняні заморозки 18 травня. Перші осінні заморозки 14 вересня.
  • Середня дата замерзання рік 21 грудня.
  • Середня дата початку паводку 10 березня.
  • Товщина снігового покрову 24 см, час появи кінець листопада, час сходження в лісі – початок квітня.
  • Переважаючі вітри в основному північно-західних румбів.


З кліматичних факторів, що негативно впливають на ріст деревних порід слід відмітити ранні осінні та пізні весняні заморозки, максимальні зниження температури в зимовий період та сильні вітри.


В цілому клімат без різких температурних коливань, зимовий вегетаційний період, достатня вологість створюють сприятні умови для успішного зростання як листяних так і хвойних порід та успішного їх відновлення.


Площа вкритих лісовою рослинністю ділянок 1938,7 га, загальний запас насаджень 558,31 тис.м³, середня зміна запасу 9,61 тис.м³, середній вік 59 років, середній бонітету 1а,6, середня повнота 0,68, середній запас 288 м³/га, середня зміна запасу 4,9 м³/га, поточна зміна запасу 5,3 м³/га, середній склад насаджень 4Яцб2Яле2Бкл1Дз1Гз.

 

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на сайті ДП «Берегометське ЛМГ»!

Сподіваємось, що тут Ви знайдете для себе цікаву й корисну інформацію про пріоритетні напрямки розвитку підприємства, товари та послуги, основні досягнення і плани лісівничого колективу Буковини. Ми зробимо все можливе, щоб віртуальна екскурсія сторінками нашого веб-сайту була цікавою і максимально інформативною.

 

Останні новини
Сьогодні

   Як швидко минають роки: ніби вчора Іван Кермач був студентом, обрав таку цікаву і важливу лісівничу справу, а вже його  син Юрій ось - ось закінчить Киїівський національний університет біоресурсів та природокористування і теж стане лісівником.

Всі новини